Звідки трафік на блог Антона

617

Блог Антона розташований за адресою http://antonblog.ru/, в ньому власник блогу, Антон, пише про просування сайтів, а так само про монетизації сайтів. Іноді в блозі проскакують не звичайні пости (типу «як отримати безкоштовний банер з Яндекса»), періодично в блозі проводяться не великі конкурси.

Більшість постів у блозі написано на основі особистого досвіду автора.

Товаришу Терехов просив чітко розмежувати трафік на блог з соціальних мереж, форумів і пошуковикам, але я хочу відзначити ще кілька джерел трафіку, що працюють, щоправда, тільки для блогів seo і манимейкинг спрямованості, отже — поїхали…

Джерела трафіку на блог Антона за лютий

*посилання для перевірки чисел)

  • Трафік з Google: 5450
  • Трафік з Яндекс: 2300
  • Траф з Twitter: 100
  • Траф з ВКонтакте: 130
  • C форумів, рейтингів та інших соц. мереж: ~ 250
  • З topsape.ru: 320
  • C pr-cy.ru: 470

Пару слів про нестандартних джерелах

Якщо з пошуковими системами все більш-менш зрозуміло, з соціальними мережами, форумами і рейтингами, то про останні два пункти я хотів би дещо з’ясувати. Pr-cy.ru — відмінне джерело seo трафіку, трафік там можна купувати, а можна додати до їх топ блогів, і всі ваші записи, що йдуть на основну РСС стрічку, будуть автоматично транслюватися на головній сторінці pr-cy.ru, а там акумулюється величезна кількість цільового трафіку. На мій блог відносно небагато переходів тому, що писав я в лютому мало, можна отримати набагато більше цільових відвідувачів.

Ще одне джерело трафіку — topsape.ru — якщо послатися на цей сайт в пості (важлива умова — ваша RSS стрічка індексується пошуком по блогах Яндекса), то ви отримаєте наскрізну зворотне посилання з заголовком, як у вашого посту і текстом того пропозиції з якого поставили посилання. При грамотному підході можна отримати >400 відвідувачів з одного (!) посилання. Знову ж таки — посилаюся на топсапу не з усіх постів, а в лютому взагалі мало писав.

Загалом джерел трафіку на блог безліч, головне завдання — знайти саме ті, які будуть давати вам цільові переходи, а значить — розширювати активну аудиторію вашого блогу!