Поїду до Васі Ткачову на вебаналитику

634

Вася Ткачов, керівник allintop.ru, покликав повчитися веб аналітиці 13 травня в п’ятницю з 18:00 до 21:00. Ох вже ця п’ятниця 13е. Після минулого візиту в allintop.ru безсумнівно, корисного для себе я дізнався чимало, особливо наочних практичних речей. В цей раз, впевнений, буде не менш пізнавально. І конференції і семінари — є гуд. Їх відвідування так само є гуд, бо це обмін практичним досвідом, що є дуже важливим для ведення бізнесу в інтернеті.

Буквально сьогодні дослухав рунетологию з Андрієм Юнисовым про веб аналітику і зрозумів, що є прогалини, які можна і навіть потрібно заповнити. І заповнювати цю справу краще практикою. Коли був останній раз у Васі в гостях у квітні, він мені багато цікавої практики показав. Упевнений, і поділиться з вами на семінарі.

Слова Васі Ткачова про семінар

На семінарі ми розглянемо підбір грамотного семант ядра — торкнемося всі його аспекти, як підбір через стандартні ресурси, так і використовуючи кошти статистики — Ливинтернет і Яндекс Метрику.

Покажемо на що дивитися при розборі ефективності трафіку, які запити відсікати і як на цьому економити.

Багато інформації з поведінкових чинників, які ми продовжуємо досліджувати і донині, покажемо як і за рахунок чого можна збільшити якість і конверсію трафіку.

Другий доповідь буде присвячена засобам вебаналитики, яких на даний момент стало досить багато, розповімо що цікавого вони можуть дати.

До речі кажучи, якщо плануєте відвідати семінар, то сміливо можете говорити що прийшли з Блогу Терехова і не менш сміливо вимагати знижку. Семінар швидше за все триватиме довше трьох годин, так як тема досить об’ємна. Після семінару можемо посидіти в кафе і потеревенити про справи наших інтернетних, можливо контактами обміняємося, знайдемо чого взаємовигідного. До зустрічі.

Терехов.

Постової — безконтактна мийка автомобілів

Відео сьогодні з Васею)