Халявні фотко-футболки по пятницях

606

Спонсор публікації — Gold-affiliate, який дарує на Новий Рік золоті годинники трьом кращим вебмайстрам!
Знайшов в буржунете кльову фічу у небезізвестного всі shoemoney (так-так, той самий який в окулярах і з чеком на велику суму грошей). Він знаменитий не тільки цієї циферкой, але і багато чим ще. В загально цікавий мужик. І от як раз зачепила мене така фіча під назвою free shirt friday. Суть проста і в той же час геніальна — топові хлопці з галузі, власники компаній та сервісів надсилають свої фотографії у фірмових футболках або сорочках. Приклад буде трохи нижче.

Для чого це? Ну по-перше якийсь фан. По-друге — можливість побачити топових представників галузі можна сказати наживо без піджаків. По-третє — це яка-ніяка але реклама в першу чергу сервісів і ресурсів, причому абсолютно безкоштовно. У Shoemoney так і написано — free (безкоштовно) shirt (сорочка) friday (п’ятниця).

На фото чувак з textbroker.com.

Халявні фотко-футболки по пятницях

Що пропоную я. Власникам сервісів і компаній з галузі, помітним постатям рунета: надсилайте свої фотографії з фірмовою атрибутикою в одязі, а так само невеликий розповідь про себе, про свою компанію і які послуги ви надаєте. Все це буде опубліковано з прямими посиланнями абсолютно безкоштовно. Публікації будуть по п’ятницях.

Вже з нетерпінням чекаю фотографій з sape, ingate, optimism та декого ще.

Терехов.

Акція: Відкрий своє інтернет казино під ключ безкоштовно!

Відео сьогодні про талант малювання балончиками фарби і прикладними предметами)