Яким я бачу себе через 10 років

4765

Порада дня — дізнайтесь, як розкрутити інтернет магазин, залучити відвідувачів і отримувати продажу.

Вирішив підтримати колег по цеху і написати цей пост. Умови тут. Власне мені зараз 26. Через 10 років буде 36. Це буде вік, в якому мабуть пора вже буде замислюватися про те, як жити після 40)))))).

Яким я себе бачу? Та таким же. Тільки дорослішими. Повернемося на 5 років тому. Яким я був: закінчував ВУЗ, «домовився» про безоплатну очній аспірантурі зі стипендією в 50 баксів (що на той момент було майже неможливо, так як я і мої батьки не були в колі обраних Внз), працював сисадміном і на бензин для авто, жінок і пиво заробляв, в інтернеті читав тільки fishki.net і 3porosenka.ru і мені цього вистачало. Ех, безтурботний час.)))

Пройшло 5 років. Став батьком сімейства, чоловіком, кандидатом технічних наук, блогером, сеошником, рунетчиком, ким там ще? А ось — починаю ставати бізнесменом. Про бізнес от Димок цікаво розповів. Там є корисні поради. Якщо говорити про якісь гроші, то зараз сформувалася якась така ідеологія, що гроші — це наслідок досягнутого результату. Ті гроші — це не самоціль. Говорячи про роботу, я насамперед намагаюся домогтися результату, а гроші вже є наслідком, причому їх кількість часто пропорційно якості результату. До цього варто було дійти світоглядно, і я цьому радий.

Ось так коротко про останні 5 років в житті. Тепер, якщо спробувати зробити крок на 10 років вперед, для спрощення залишивши поточні темпи розвитку мене самого на нинішньому рівні, то вийде приблизно наступне.

Дітей додасться. Я думаю мінімум ще двоє. Принаймні я цього хочу. У мене в самого ще два брати і сестра, ті нас у сім’ї четверо дітей. Жити залишуся швидше за все в Рязані, хоча кілька разів мене кликали до Москви. Але Москва для дітей просто неприемлима, а «розриватися» між двома містами не стільки важко, скільки важкувато для сім’ї в цілому. Хоча може бути навіть переберемося в «лісовій» передмістя Рязані. Інтернет там оформити через 10 років не буде проблемою, я в цьому просто впевнений.

Через 10 років я постараюся сказати, що я був у Штатах, Африці, покатався по Європі, злітав у Тай і на Балі, щоб у результаті набрати бонусних миль на суму, щоб можна було облетіти екватор кілька разів. У мене немає самоцілі поставити галочки про відвідування країн, мені просто цікаво подивитися, як живуть і працюють люди в Штатах, у них дуже цікаве розуміння бізнес процесів. Тай — це рай для вебмайстрів та інтернетчиків, багато чув, хочеться спробувати поинтернетить звідти. Вибратися туди з родиною на кілька місяців і спробувати якого це.

Якщо говорити про бізнес, то тут дуже складно передбачати. Однозначно будемо рости і розвиватися далі. В цілому за останні пару-трійку років загальний позитивний тренд розвитку. Хочеться його зберігати далі таким. Хочеться створити і розвинути кілька цікавих проектів, які б стали відмінним фундаментом для запуску нових проектів. Скажу одне, я буду намагатися робити свою роботу добре, орієнтуватися на результат, тоді і все інше не змусить себе чекати.

Якщо пробігтися по посаді, то все ж насамперед я хочу бачити себе успішним сім’янином. А це просто нереальний стимул для реалізації себе у всьому іншому. Сім’я — це тил. А бізнес — там все буде добре, головне працювати і не лінуватися, що зараз, через 10 років, що через 20. Будемо працювати — будемо ситі)))))

Обов’язкові посилання:

Блог Амірханова Ленара. Все про професійний блогінг

Блог Шелвина – про створення, розкручування і монетизації сайтів

Ну от якось так.

Терехов

Постової — ефективні печі для лазні, труба в подарунок

Відео сьогодні — чувак покатався на акулі)