Функціональна якісні меблі російського виробництва

639

Функціональна якісні меблі російського виробництва Сьогодні можна впевнено сказати, що часи, коли жителі Москви та інших міст Росії мріяли купити імпортну меблі, і обходили стороною великовагові однотипні гарнітури, вироблені вітчизняними фабриками, залишилися далеко позаду. Останні 20 років меблеве виробництво безперервно розвивалося і вдосконалювалося, на підприємствах впроваджувалися наукові розробки та кращі зарубіжні технології. Дизайнери і художники, нарешті, змогли реалізовувати власні ідеї та творчі фантазії в повній мірі. Результати їхніх зусиль окупилися сторицею. Красива, функціональна, стильна російська меблі користується величезною популярністю у жителів країн СНД і Східної Європи, отримує призи та премії на міжнародних конкурсах. При цьому наголошується, що поліпшилась якість і функціональність меблів економ класу, яка за красою дизайнерського оформлення незначно відрізняється від більш дорогих гарнітурів.

Меблі економ класу

Якщо ви подивіться на сайті Інтернет магазину DeGree Shop , яка сьогодні пропонується меблі для вітальні, холів, дитячих кімнат і кабінетів бюджетної категорії, то переконайтеся в тому, що всі вироби якісні і виглядають привабливо. Поліровані і шліфовані стінки, оброблені натуральним шпоном, ламінітом і пластиком, елегантна м’які меблі, дивани тахти і яскравих, і спокійних відтінків, куточки і гірки – все це можна придбати за цілком доступними цінами. Якщо вам сподобався набір меблів для вітальні або інших житлових приміщень, але за розмірами стіна вам не підходить, можна зробити індивідуальну заявку. У найкоротші терміни комплект буде виготовлено і доставлено на вашу адресу. Попитом користуються у мешканців типових квартир і кухні на замовлення.

Комплект кухонних меблів, виготовлений за розмірами мініатюрного приміщення, дозволить максимально заощадити простір. А в якості зразка можна вибрати будь-який варіант на сайті www.de-gree.ru , де представлена російська меблі від кращих виробників. Тут ви побачите різноманітні за дизайнерським виконанням меблеві набори: строгу класику, екстравагантний модерн, функціональний мінімалізм, блискучий холодним блиском хай-тек.

Елітна меблі російська

Якщо ви хочете придбати меблі з цінної деревини, то можна сміливо віддавати перевагу російським гарнітурів. Підприємства працюють на власній сировині, використовуючи для виготовлення меблів вільху і модрину, дуб і ясен, клен і липу, березу і сосну. При виробництві елітних дорогих меблів застосовуються натуральні матеріали (масив дерева, метал, текстиль) різноманітні декоративні елементи (інкрустації, вставки з кольорових металів, розпис, різьблення). На сайті у розділі «класичні меблі» ви побачите стильні комплекти з масиву дерева, що випускаються вітчизняними фабриками. Єдиним «слабкою ланкою» наших підприємств є фурнітура. Більшість фабрик використовує німецьку, італійську і бельгійську фурнітуру, відрізняється бездоганною якістю. Вся російська меблі проходить жорсткий контроль на відповідність показникам екології та санітарної гігієни. Якщо ви хочете отримати додаткову інформацію про нових меблевих гарнітурах, модних дизайнерських рішеннях, критерії вибору предметів меблів, звертайтесь до менеджерів Інтернет магазину DeGree Shop, і ви отримаєте відповіді на всі запитання