Партнерка по доставці товарів з eBay США

587

Є такий сервіс ebay.com про який ви звичайно ж чули. Купити там товар можна двома способами. Перший спосіб — за фіксовану ціну. Другий спосіб — на аукціонах. Коли продавець виставляє товар саме на аукціон за досить низькою ціною і оголошує крок аукціону. Причому аукціон обмежується у часі. Перемагає та відповідно купує товар той, хто до кінця часу аукціону запропонує найбільшу ціну, яка може обмежуватися зверху бліцом, так може бути і необмеженою. Бліц — це та ціна, по якій автор лота згоден продати вам товар без участі аукціону. Взагалі американці просто фанатіють від того, що можуть продавати речі на аукціонах, причому найчастіше це дуже і дуже непогані речі за дуже цікавим цінами (Про це розповідав Михайло Шакін тут).

Все це звичайно добре і красиво, але у нас, у росіян, з цим всім добром є певний ряд складнощів. По-перше сам ebay буржуйський сервіс з усіма звідси витікаючими проблемами і питаннями від російських людей. По-друге — валюта. Там приймають тільки PayPal, який за чутками вже має повноцінно працювати в Росії на прийом грошей. але так і не працює. У нас же більше знамениті яндекс гроші і вебмані. І якщо з першими все більш менш зрозуміло і підконтрольне самі знаєте кому, то з вебманями поки що простіше. Третя проблема — це доставка. Багато продавців відмовляються відправляти товари в Росію чи відправляють тільки в межах США. І хоча я знаю чимало випадків, коли замовлення безпосередньо з ebay доставлялися без всяких проблем «звідти», момент «недовіри» все ж таки присутня у великій аудиторії.

По всім перерахованим вище причин логічно поява сервісів-посередників між «ними» (ebay) і між нами (росіянами). Одним з таких сервісів є ebayworld.ru, нещодавно запустив партнерку для вебмайстрів. Суть партнерки — монетизувати «купівельний» трафік, орієнтований на покупку товарів з ebay і інших зарубіжних інтернет-магазинів.

Ще одним незрівнянним плюсом сервісу є наступний функціонал. Припустимо ви хочете купити 4й iPhone на аукціоні (sim free там можна взяти за). Ви заходите на ebayworld.ru, вносите гроші на баланс будь-яким зручним для вас способом (webmoney, яндекс гроші, VISA, MasterCard та інші), знаходите цей iPhone на акуционе, робите замовлення сервісу ebayworld із зазначенням максимальної ціни, яку готові заплатити і ідіть курити бамбук. Рівно за 5 секунд до закінчення аукціону робот перевірить стан торгів і якщо ваша ставка з помірною ціною не була останньою, то він її зробить і товар в принципі вже ваш. Залишиться тільки дочекатися доставки, яку беруть на себе представники сервісу за невелику плату. Спочатку товар потрапляє на склад ebayworld в США, а вже потім відправляється в нашу Рашу.

Партнерка для вебмайстрів дозволяє вебмайстрам додатково монетизувати власні сайти з купівельним трафіком — аудиторією, потенційно зацікавленою у придбанні товарів із США, які за фактом при тій же якості в кілька разів дешевше, ніж у Росії. Партнерка працює досить просто і прозоро.

 • Вебмастер призводить покупця, який бажає здійснювати покупки за кордоном.
 • Покупець робить замовлення через наш сайт.
 • Вебмастер заробляє з кожного замовлення покупця протягом 1 року!
 • Заробіток можливий двома способами. Якщо ви приводите покупця і він робить покупку, ви отримуєте 25-30 відсотків від прибутку сервісу з кожної покупки. Якщо ви приводите іншого вебмастера в систему за своєю реф посилання, то ви будете отримувати 10% від заробітку залучених вами вебмастера. Хочу звернути вашу увагу, що посилання для залучення покупців і для залучення вебмайстрів відрізняються, що логічно.

  Для залучення покупців є промоматеріали — різного формату банери, наприклад ось такий

  Партнерка по доставці товарів з eBay США

  При всьому при тому ніхто не забороняє вам намалювати свої банери і «запхати» в них власні реферальні посилання і тим самим збільшити конвертацію і клікабельність. Подробиці за партнерці в партнерському розділі.

  Логічно було припустити, що подальшим розвитком партнерки можна було б налагодити роботу з точковими товарними одиницями, ті вішати на сайти вебмайстрів коди товарів з актуальною ціною з урахуванням доставки в Росію. Припустимо на сайти з iPhone аудиторією можна вішати такі автоматом згенеровані банери з поточними цінами на ebay + доставка: «купити iPhone SIM Free …». Я думаю представникам сервісу можна про це подумати. У будь-якому випадку велкам вебмайстрам і велкам покупцям.

  Терехов.