Марафон стартував, уже більше 100 учасників

591

Для тих хто не читає мій твіттер @terehoff, хто не читається російськомовний твіттер порталу BizzTeams @ru_bt (до речі, зафолловьте і будьте в курсі всіх відомостей), хто неуважно прочитав початок цього посту… Повідомляю. Марафон стартував — головна сторінка марафону — http://marafon.bizzteams.com. У вас ще є час до неділі, щоб залишити свою заявку на участь, отримав безкоштовно хостинг на 3 місяці від hostenko.com за тарифом Сингл.

Вчора з’явилася ще одна приємна фіча. Ми домовилися з templatemonster.com (я думаю всі знають що це один із світових лідерів у виробництві шаблонів сайтів) про те, що вони дадуть безкоштовно кожному учаснику марафону будь-який шаблон в обмін на видеоотзыв — подробиці читайте тут. Чув не один відгук від людей в темі, що шаблони «темплейтів» дуже якісно зроблені і відмінно кастомізуются під будь-які потреби.

До речі, завдання для першого етапу марафону викладені тут — нічого особливо складного там немає. Хто перший раз стикається з wordpress, повинен розібратися. На питання відповідаємо і допомагаємо.

Учасників вже більше 100 і заявки продовжують надходити. Будемо намагатися домовитися з sape і rotapost, щоб вони виділили бюджетів на посилання для усіх учасників (поки домовленість тільки для 100 осіб). Бюджети сапи будуть в першу чергу для підняття Тіцу, бюджети ротапоста для покупки посилань в блогах і проби отримання позицій по НЧ запитам в гуглі.

Завдання для наступного (другого) етапу будуть викладені в неділю: будемо остаточно визначатися з тематикою, ставити кнопки ретвітів і лайків, може бути подумаємо про контакт, почнемо думати про семантичному ядрі, щоб потім писати-писати-писати. Твіттер до речі теж заведемо — він стане в нагоді.

До речі, на LondonInside.ru (блог бере участь у марафоні поза списком учасників) я опублікував фото ЗАЛІЗНИЧНОГО вокзалу після реконструкції. Приємно було бачити каменты. Твіттер рулить.

Ще акції та конкурси, які проводяться зараз

Конкурс «Золотий пост» від Вовка з біржею TrustLink

Конкурс «Натхнення» від Вайлдомена і admitad.

Корисні посилання по темі просування

Дані посилання особливо корисні будуть учасникам марафону

Як розкрутити сайт — загалом доступно для загального ознайомлення згодиться

Тестове просування сайту — іноді треба спробувати щоб оцінити складність просування.

Приклад запитів по тематиці просування сайтів — як за допомогою одного хитрого сервісу швидко витягнути ключі конкурентів.

Як безкоштовно подивитися видимість сайтів у видачі пошукових систем — добре що є такі сервіси.

І про покази та унікальних відвідувачів — як їх не переплутати, а то wordstat вам розповість казок.

Вдалих і плідних вихідних.

Терехов.

Постових не буде — і так дуже багато посилань в пості. Відео про Лондон. Знайомимося помаленьку.