Про мій твіттер, стиль ведення і фоловерів

746

За підтримки студії веб дизайну twides.ru. Вони мені до речі нещодавно кльовий фірмовий логотипчик зробили для оформлення документів у посольство.

Власне 4к фоловерів досягнуто, рухаємося вгору, причому абсолютно без всяких накруток, массфолловингов та іншої нечисті. Те що я писав у твіттер про розкрутку облікового запису — це я качав аккаунт для одного зі своїх проектів. В принципі «виправдовуватися» як такого немає сенсу — подивіться на мій твіттер і ви все побачите самі.

Твіттер мені дуже подобається, там комфортно, в твіттері ти постійно знаходишся в курсі всіх подій. Якщо щось потрібно знайти, то в твіттері це стопудово є.

Про що я пишу в твіттер

В твіттер я роблю анонси постів з блогу, з webmasters.ru (ми там до речі Key Collector щас користувачам пропонуємо і не тільки), роблю ретвіти за тематикою SEO, SMM, ті залишаю посилання на все те, що цікаво і корисно мені, а так само, я надеюсб, моїм фоловерам. До речі кажучи, твіттер це те саме місце, в якому не буде проплаченої реклами. У блозі вона є, в твіттері не буде. Були є і будуть анонси рекламних постів, але відвертої реклами немає.

Крім «тематики» я пишу і про лайфхак або просто про лайф (жизню), якщо можна так висловитися. Я помітив одну цікаву особливість. Якщо обмежуватися лише тематикою, то в твою природну аудиторію фоловерів потрапляє обмежене число живих користувачів, яким цікава «твоя тематика», але не цікавий ти як особистість. Якщо розбавляти «твітами про себе», то люди, як істоти соціальні, починають більше цікавитися тобою і як наслідок фолловят.

Якщо говорити про кількість фоловерів не як про пузомерке, а як про розмір аудиторії, якій можна швидко щось анонсувати, задати питання і тут же отримати відповідь, то це і є вся та корисність твіттера, якої гріх не користуватися, тим більше безкоштовно.

На конференції в Одесі, про яку буде окрема розповідь, я спробував попрацювати на айпад і зрозумів що цей гаджет повинен оперативно з’явитися в моєму арсеналі. Так ось, у Москві їх в наявності типу немає. А на наступному тижні мені знову доведеться злітати на Україну і завдяки твіттеру я дізнався, що у братів українців з айпад в магазинах все в порядку. Це ось реальний приклад на пальцях про користь околотематической аудиторії фоловерів твіттера.

А вже якщо твіт-анонс зроблений на дуже цікавий пост, то можна зібрати і багато ретвітів, і багато трафіку.

По суті справи твіттер можна використовувати як блог для оперативного викладу власних думок. І тут спрацьовує соціальна складова, може виникнути дискусія, в ході якої виникне істина.

Серед фоловерів у мене є москвичі-твіттеряни, яких я із задоволенням читаю і намагаюся взяти все найкраще з їх стилю і манер ведення мікроблогу, щоб моїм фоловерам мене читати було цікаво.

Про що я не пишу в твіттер

По-перше, ніякої нецензурщини. Як-то ось так відбулося, що ні в блозі, ні на форумах, ні тим більше в твіттері нецензурні повідомлення у мене не виходять, хоча, зізнаюся, іноді дуже хочеться. Але сенсу я не бачу, бо потім можна буде сильно пошкодувати.

По-друге, намагаюся не «вивалювати назовні» якісь суто особисті переживання, тому що нема чого «вантажити» вас дорогі читачі.

По-третє, намагаюся не писати всяку хрень. Це просто нікому не потрібно. Повідомлення в стилі «приїхав купатися тут кльово хочу ще» і аналогічні — це не моє.

І найголовніше — я не хочу, не буду і не роблю «вивалювати в твіттер негатив по відношенню до чого-небудь або до кого-небудь. Точно так само я не реагую на негатив в твіттері, спрямований на мене. І життя прекрасне.

Чого вам, власне, і бажаю.

Терехов.

Відео сьогодні про твіттер по-російськи.