SEO йде в маси…

912

SEO йде в маси. Як інтернет-реклама в цілому. З подивом виявив, що одна знайома жінка, яка розводить цуценят рідкісних порід, дає рекламу в директе для продажу. Причому запускає її саме тоді, коли щенята вже з’явилися на світло і ніяк не раніше (часовий таргетинг), причому не тільки по Рязанській області і Рязані, але і в сусідні області. За рідкісними цуценятами катаються і за 500 км.

Не про це. Інтернет реклама проникає навіть в уми директорів підприємств з совковскими устроями. Та більше того, вже секретарка Ніна одного знайомого бізнесмена знає, що сайт випускників Університету Радиотехничекого rrti.ru (мого рідного Вузу), розробку якого я суппортил як незалежний користувач, треба буде просувати в пошукових системах. Якщо є корпоративний сайт наприклад скляного заводу, то його теж треба просувати — це навіть знає керівник відділу збуту — у минулому підполковник військової кафедри і в даний момент військовий пенсіонер.

Прелюдію закінчимо. Нещодавно писав у твіттер що бачив як rookee рекламятся в Іллі Варламова (пруфлінк) — фотоблогера з щоденною відвідуваністю під 100к уніків. Величезна аудиторія. Пізніше виявив рекламу у Алекса Екслера. Якщо У Варламова пост здебільшого копіпаст з того, що надіслали до опису сервісу (ну не в темі Ілля небагато), то у Екслера все набагато об’ємніше.

Але цікаві самі рекламні матеріали, а коментарі. Ось вже справжній полігон для рекламників подивитися як треба працювати. У кожному з блогів своя аудиторія, тому і реакція різна.

Про ефективність. У Варламова на даний момент реклама коштує близько 50к рублів за пост. У Екслера 1к баксів. Судячи з аналізу 2х ресурсів, відвідуваність і як наслідок охоплення у Варламова більше, звідси більшу кількість коментарів.

Ну а піарили наступне (тезисно):

Переваги сервісу ROOKEE:

  • повна автоматизированность роботи (потрібно тільки ввести адресу сайту і продвижениебудет йти самостійно);
  • при бажанні можна самому регулювати всі налаштування, але це не обов’язково – система автоматично розрахує найвигідніші параметри для просування сайту;
  • доступність просування (сервіс закуповує самі недорогі, але якісні посилання изпредлагаемых біржами – це значно економить кошти);
  • простота і зрозумілість роботи з системою;
  • прозора система звітності (у системі можна скачати докладний звіт про всі дії).

Сервіс якісно і недорого виконує всю роботу по просуванню сайту в ТОП пошукових систем. Якщо ви знаєте ціну своєму часу і не хочете витрачати багато грошей на просування – сервіс ROOKEE створений саме для вас!

Від себе можу додати, що сервіс відмінний. Це підтверджує і численні публікації про заробіток ЅЕОшников на власних стратегіях. Особисто я знаю Леху Скорнякова, який підтримує свої стратегії в актуальному стані і профіт з них зростає. А це означає, що все більше і більше користувачів користуються системою Rookee для просування своїх сайтів. Молодці вони кароче, ці хлопці з Rookee. Реєструйтеся і просувайтеся.

Вдалого робочого тижня.

Терехов.

Відео сьогодні про rookee — думаю згодиться.