Відповім на всі ваші запитання

696

Спонсор посту — надійний спосіб заробітку в мережі: інвестування в ПАММ рахунки.

Часто пишуть на пошту з тими чи іншими питаннями. Приблизно половина питань однотипні, відповіді на які можна просто копіпаст з листів. В одному інтерв’ю західному блогеру я задав питання — навіщо ти створив блог? Відповідь мене замотивировал: мені кожен день задають стільки однакових запитань, що я вирішив завести блог і викласти там відповіді на ці питання, щоб в наступний раз у відповіді просто давати посилання.

Тому спочатку список найбільш частих відповідей, а потім чекаю будь-які ваші питання в коментарях.

 • скільки можна заробити на сайті — багато
 • як підняти тиц — легко (фільтр sape після другої половини)
 • як розкрутити сайт — треба наполегливо над ним працювати
 • як правильно купити сайт — ще не писав статтю, можу дати посилання
 • коли посилання починає працювати, коли потрапляє в кеш
 • з яких блогів купувати посилання — найкраще з стендэлонов
 • як оптимізувати сайт — з таким питанням краще на мило написати, хоча в статті все є.
 • як працює яндекс — дуже цікаво працює
 • як створити карту сайту — легко і просто, але треба створити
 • як розводити хом’ячків — не писав поки що статтю, але судячи зі спостережень, досить просто посадити самця і самочку в акваріум без води, дати їм поїсти, і попити, і вони самі все зроблять за вас
 • як швидко вивести webmoney на пластикову картку — я користуюсь цим сервісом
 • як розкрутити блог без грошей — тема давно спалена
 • рулить чи спам під google — рулить
 • як крутити поведінкові — самі накрутятся

І наостанок — список сервісів для просування сайтів і заробітку в мережі з поясненнями:

Sape – найбільша посилальна біржа рунета. Там можна дуже продуктивно купувати посилання для просування сайтів і підняття ТІЦ, а так само заробляти на продажу посилань зі своїх сайтів. До речі, можете подивитися фоторепортаж з офісу sape.

Blogun – найбільший в рунеті сервіс реклами в блогосфері, на базі якого знаходиться величезна кількість блогів на самих різних блогплатформах: ЖЖ, Ліру, Блогспот, СтендЭлоне, блоги Mail.ru та інші.

Rotapost – класна біржа рекламний постів, прес релізів і постових. Використовую її для масової купівлі постових в живих людських блогах, посилання з яких працюють (пруфлінк).

Gogetlinks – топова біржа посилань «назавжди» з одноразовою оплатою. Дуже ефективно для підняття позицій в яндекс для власних проектів із далекими перспективами.

Miralinks – краща біржа розміщення статей «назавжди» з одноразовою оплатою.

MainLink – одна з перших бірж посилань в рунеті, яка до цих пір знаходиться в числі перших за якістю сервісу і кількістю пропонованих сайтів для купівлі посилань.

Rotaban – оригінальна біржа банерної реклами, дозволяє легко і просто купувати і продавати банери на великій кількості сайтів, які можна вибирати по великій кількості фільтрів.

Profit-Partner -ЦОП (центр обслуговування партнерів) рекламної мережі Яндекса. За допомогою цього ЦОП дуже легко і просто монетизувати свої відвідувані сайти за допомогою показу контекстних оголошень яндекс директ.

Seopult – найперша автоматизована система просування сайтів в рунеті, яка володіє більшою частиною ринку на сьогоднішній момент.

Webeffector – простий інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, вартість просування від 1 рубля в місяць за ключове слово.

Rookee – основний інструмент оптимізатора, основною фішкою якої є можливість створення власних стратегій просування і заробітку на них.

Megaindex – система автоматизації просування, яка в першу чергу орієнтована на пошук працюючих донорів. Крім того, в системі реалізована аналітика для наочної ситуації «життя» сайту в пошукових системах.

Чекаю будь-яких ваших питань у коментарях.

Терехов.

Сьогодні #безвидео