Як вибрати душову кабіну

2-7-2021

За останні роки душові кабіни  стали не менш поширені, ніж звичні всім ванни. Також хочемо вам порекомендувати замовити найкращу душову кабіну на сайті https://santan.ua/ , по найкращим цінам та високої якості .  Вони компактні і мають цілий ряд додаткових функцій.  

Душова кабінка може мати різну форму. Вона залежить від форми її піддону. Найчастіше зустрічаються такі різновиди:

Прямокутна;

Квадратна;

П’ятикутна;

Напівкругла;

Чверть кола;

Асиметрична.

Піддон може бути низьким середнім або високим.

Піддон. Призначений для збору води і її подальшого зливу. Забезпечений зливним отвором, сифоном.

Каркас. Надає конструкції стійкість.

Стінки. Створюють закритий простір, не дозволяючи водяним краплям потрапляти на стіни і підлогу приміщення.

Дверний блок. Встановлюється на каркас або на стіну ванної кімнати.

Верхній душ. Виготовляється у вигляді лійки, яка може бути встановлена на стелі конструкції або прикріплена до стіни за допомогою кронштейна. Вода з такої лійки подається під невеликим кутом або вертикально. Лійка може підтримувати функцію аерації (насичення рідини повітрям). Лійки з аерацією називають ще «тропічним дощем».

Змішувач.

Дах.

Гідромасажна панель.

Двері душових кабін відрізняються:

Розміром;

Способом відкривання;

Матеріалом дверного полотна.

 

Всі елементи управління розташовуються в кутку душової кабіни. Деталі, що відповідають за включення окремих функцій, зазвичай мають форму важеля або клавіші.се елементи управління розташовуються в кутку душової кабіни. Деталі, що відповідають за включення окремих функцій, зазвичай мають форму важеля або клавіші.

Окремий важіль або клавіша відповідає за перемикання режиму подачі води.

Режими подачі води:

Лійка;

Верхній душ (не у всіх кабінах);

Функція турецької лазні також включається з панелі управління. Коли парогенератор наповниться водою, можна активувати парову подачу натисканням на клавішу «пар».

Сенсорне управління зазвичай супроводжується наступними діями:

Зелена індикація супроводжує активацію функцій;

Після відключення функції клавіша набуває червоного кольору;

Включити систему можна, натискаючи протягом декількох секунд на сенсорну область.

Верхній душ зазвичай буває забезпечений функцією тропічного дощу. Щоб включити функцію «тропічний дощ», слід натиснути на клавішу зі спеціальним символом, розташовану на сенсорній панелі.

Гідромасаж включається наступним чином. Включивши систему, натисніть на кнопку»форсунки». Після натискання на цю кнопку активуються верхні елементи. Натиснувши на кнопку ще раз, ви активуєте роботи середніх форсунок. Триразове натискання на кнопку активує роботи нижніх форсунок, а чотириразове – всіх елементів одночасно.

Натиснувши на клавішу «вентилятор», ви запустите роботу вентиляційної системи. Повторне натискання на неї забезпечує відключення вентилюючого пристрою.

Двері в душові кабінки виготовляють з різних матеріалів. Найчастіше для цієї мети використовують пластик або скло. Ці матеріали стійкі до впливу вологи, пари, перепадів температури.

Найбільш популярні двері зі скла. Використання скла дозволяє виготовляти дверцята різного рівня прозорості та розміру. Існують наступні варіанти скляних дверей:

Звичайне скло. Найпоширеніший варіант виконання

З матовою поверхнею.

З тонованою поверхнею.

З тонованою поверхнею.

З візерунком або малюнком.

Пластикові двері коштують дешевше, але менш довговічні. Вибираючи дверне полотно з пластика, краще віддавати перевагу полікарбонату або акрилу. Акрил виготовляється з полімерної смоли, що надає матеріалу міцність і довговічність. У разі пошкодження акрилової двері не утворюються гострі кромки, тому вони безпечні у використанні. Щільність полікарбонату нижче, ніж акрилу. Цей матеріал менш міцний, але зате більш легкий. Йому не страшна висока температура.

Найчастіше виготовляють піддони з наступних матеріалів:

Емальованої і нержавіючої сталі;

Кераміки;

Абс-пластика;

Чавуну;

Акрилу;

Каменю (натурального і штучного).

Найбільш популярні акрилові піддони для кабін. Вони просто в догляді, мають невелику вагу, мають гарну тепло — і звукоізоляцією. Дрібні подряпини дегко усунути полірувальної пастою.

Сталеві і чавунні емальовані моделі дуже міцні, проте їх слабким місцем є емаль, схильна до досить швидкого механічного зносу. Піддони з нержавіючої сталі більш довговічні.

Кам’яні піддони також характеризуються підвищеною міцністю.

Керамічні моделі добре виглядають, але мають високу ціну.

1 найдешевшим варіантом є пластикові піддони. Вони добре переносять перепади температури і відрізняються стійкістю до агресивних середовищ, а також до побутової хімії.

Задні стінки найчастіше виготовляються зі скла або пластику. У душових кабінах преміум класу виробники іноді використовують деревину.

У деяких моделях, що встановлюються в кутку ванної, задня стінка відсутня.

Задні стінки можуть бути двох різновидів:

Обрамлені профілями;

Без профілів, зібрані на куточках.

На задній стінці зазвичай розташовуються майже всі наявні в душовій кабіні опції (дзеркало, ручний душ, поличка, дозатор для мила та ін.).

Душові кабіни з прозорою задньою стінкою виглядають менш громіздко і візуально розширюють простір.

Мильниці, полиці. Душові кабінки являють собою конструкції закритого типу, тому при їх використанні брати речі з поличок, встановлених у ванній кімнаті, дуже незручно. Тому віддавайте перевагу конструкціям, забезпеченим поличками для шампунів, мила та інших гігієнічних приладдя. Найзручнішими є металеві полички з гратчастим дном, що забезпечує безперешкодний злив води, а також скляні з отворами для стоку рідини.

Сидіння. Сидіння знадобиться, щоб попарити в піддоні ноги, під час виконання косметичних процедур, літнім людям і для турецької лазні. У невеликих кабінах використовують складні сидіння, які можна швидко прибрати. Найчастіше їх виготовляють з дерева або пластику, що відрізняються низькою теплопровідністю.

Дзеркало. Якщо для вас важливо, щоб у вашій душовій кабіні було дзеркало, вибирайте конструкції, забезпечені функцією примусової вентиляції, інакше воно буде швидко пітніти.

Радіо, аудіо.

Телефон. Приймаючи душ в кабіні з телефоном, ви не пропустите важливий дзвінок.

Примусова вентиляція. Конструкції без даху вентилюються природним чином, а конструкції з дахом необхідно вентилювати примусово. Душова кабіна з дахом – замкнутий простір, в якому швидко підвищується рівень вологості. Без системи примусової вентиляції всередині такої конструкції може незабаром з’явитися грибок.Позбавлятися від підвищеної вологості можна, залишаючи двері в душову кабіну відкритою або за допомогою встановленого в ній вентилятора, який буде примусово видувати вологе повітря назовні. Другий спосіб більш кращий, так як він є більш ефективним і зручним.

Гідромасажні форсунки. Гідромасаж-приємна процедура, яка подобається багатьом. До того ж, ця процедура корисна для здоров’я. Однак врахуйте, що вибравши конструкцію з функцією гідромасажу, ви змушені будете встановити фільтр на воду і в процесі її експлуатації постійно очищати від бруду форсунки.