AviaSales.ru відкрили партнерку для вебмайстрів

938

Всі ви напевно знаєте про чудовий сайт aviasales.ru. Якщо мені потрібно дізнатися вартість квитків по тих чи інших напрямках, то я відразу йду на aviasales. Саме за допомогою цього сервісу я купував квитки до Одеси і в Казані, куди літав туди і назад літаком.

Як aviasales працює? Ви вводите вихідні дані, звідки, куди, коли туди і назад. Після цього пошуковий движок aviasales аналізує сайти агентств (ozon.travel, ДАВС, anywayanyday і ін) і показує користувачам знайдені результати. Для бронювання квитка користувач перенаправляється на сайт агентства.

Націнку aviasales при цьому не робить, тобто ви бачите актуальну вартість квитків і можете вибрати для себе оптимальну за ціною, часу вильоту, авіакомпанії, часу прильоту, кількості пересадок.

Заробляє aviasales наступним чином. Агентства платять комісію aviasales за кожен проданий квиток (в середньому 2.2% від вартості). От якраз цією комісією aviasales готовий ділитися з веб-майстрами в рамках партнерської програми.

Як це зробити? Партнер-вебмастер (власник туристичного сайту) встановлює у себе пошукову форму, наприклад, як це зробив http://tripfun.ru/ або підключає пошук на піддомені свого сайту (наприклад, http://avia.edytyda.ru/).

При оплаті квитків зі своєї заробленої комісії aviasales нараховує комісію партнеру (50-70%) (конкретний відсоток залежить від обсягу продажу і від категорії партнера (фіз особа або юр.особа)).

На практиці партнерка aviasales виходить вигідніше, ніж партнерка агентств, так як сервіс аналізує більше 10 агентств, і знаходить більш вигідні ціни. І тому конверсія відвідувачів у покупців апріорі вище (особисто на собі перевірено).

Про бабло. Виведення грошей щомісяця 10-15 числа місяця за попередній. Можливі наступні способи виведення грошей.

Для фіз осіб: webmoney, яндекс.гроші (мінімальний платіж 500 руб) або виплата на валютний рахунок (мінімальний платіж $500, утримується комісія $35).

Для юр.осіб: виплата на розрахунковий рахунок (хв. платіж 10000 руб).

Божилися, що платять без затримок і без фокусів.

Знову-таки, як показує статистика, пошукові форми aviasales часто дають більше грошей, ніж директ або адсэнс на туристичних сайтах. Ось один з прикладів http://life-trip.ru/finstrip-i-promezhutochnye-itogi-polutora-let/.

Всередині партнерки великий вибір пошукових форм, різних розмірів і кольорів під будь-який дизайн. Постійно розробляються нові форм. Крім форм у них є White label (пошук aviasales в дизайні сайту). Для великих партнерів є API. Найпростіша пошукова форма виглядає так.

AviaSales.ru відкрили партнерку для вебмайстрів

Окремо попросили згадати техпідтримку. Вона дуже і дуже привітна і виконавча, в чому особисто я не хочу сумніватися, так як все у хлопців дуже і дуже серйозно.

А ось якраз сьогодні стартує реферальная програма по залученню партнерів (не плутати з партнеркою для вебмайстрів). Комісія по реферального програми становить 5% від доходу aviasales.ru, генерованого трафіком наведених партнерів. Підключаємося тут http://www.aviasales.ru/affiliateprogram. І заробляємо.

Терехов.

Відео сьогодні про літак на сонячних батареях.