Як заробляти на капчі

1015

Здавалося б, ноу хау, а як красиво зроблено. А все досить просто. У вас на сайті є можливість залишати коментарі? Треба захищатися від спамерів і хрумеров? Та ще й заробляти? Ось вам і готове рішення — неокапча. Леха seowit собі вже її поставив, наприклад. Днями обіцялася поставити Бігпікча.

А суть проста. У зображенні для капчі на основному показується реклама. А на передньому внизу буковки і циферки, які треба розпізнати і ввести. Вебмастер отримує гроші за кожну правильно введену капчу. Адже для того, щоб її ввести, її треба спочатку розглянути, а це прямий спосіб донести товар до коментатора. А хто такий коментатор — це по суті справи представник цільової аудиторії ресурсу. А це є ефективність реклами.

Відео — яке все наочно показує.

Застосування можливе де завгодно, де раніше використовувалася капча: для реєстрації, коментування, для авторизації. А при цьому ще й заробляти можна. А рекламодавцям успішно рекламуватися. Ось посилання на дослідження про ефективність.

Регаемся (реферальная посилання). Для вебмайстрів щас йде класна акція, приурочена до старту сервісу. Умови просто чудові.

Інтеграція проста до неподобства. Для wordpress вже є готові плагіни. Для drupal теж. І для форумів на phpbb. Зараз дописують для жумлы. Буду вдячний вам, якщо станете моїми рефами. Вперед до нових заробітків.

Ось як це виглядає у Льохи. Скоро тут буде відображатися реклама.

Як заробляти на капчі

Хлопці тільки запустилися, і рекламодавців тільки підтягують, тому спочатку особливого доходу не чекайте, а просто користуйтеся безкоштовної захистом і збирати рефералів. З рекламодеталями вже працюють. Успішних рекламних кампаній і заробітків.

Терехов.

Постової — блог був проданий і тепер заробляє на посиланнях.