ЅЕОшные регіональні будні

610

Хочу з вами поділитися свіжими новинами з регіонального фронту пошукового просування. Всі, хто звернувся до мене в основному особисто отримали консультації у внутрішній оптимізації, провели її, отримали майже бажаний топ і в приниципе залишилися задоволені. Спостерігаючи за ними, бачу, що поступово їх позиції просідають по тим чи іншим причинам, але знову звертатися до мене вони не поспішають.

Ті на даний момент ніхто не платить мені щомісячний фікс за зовнішні посилання, відповідно стабільного полупассивного заробітку саме на регіональному SEO у мене немає. Є разовий заробіток: прийшов клієнт, розповів йому що, як він мені грошей заплатив, я інструкції щодо оптимізації написав, клієнт її провів, переіндексації дочекалися, топа потім теж дочекалися, можна попити пива і поговорити про вічне під запах ароматного кальяну.

На даний момент «висить» два клієнта. Один з них буде працювати по безналу. О Боже — буде поповнений мій розрахунковий рахунок. Та ще потім податки доведеться платити перший раз в житті від імені ІП. Свого роду теж свято першого разу. Але суть не в цьому. Хотів з вами такою річчю поділитися і почути вашу думку.

Спочатку внутрішня оптимізація сайту в цілому у мене стоїть 10к рублів (трохи більше 300 баксів, приблизно 350). У це входить так само написання текстів під цільові сторінки під просування. При цьому ніде точно не обумовлюється кількість ключових слів. У нормі це 5-10, може 20, якщо вони ідентичні. Якщо складати КП і «підбивати» його під людський вигляд, щоб замовнику все точно було зрозуміло, то треба розписувати, скільки коштують власне інструкції, а скільки коштує роботи по оптимізації для кожного запиту.

Одна справа якщо запитів 10, припустимо в КП пишеться що оптимізація кожного запиту коштує 500 рублів (з текстами), то виходить що 5к загальний аудит + інструкції, ще (10*0,5)до оптимізація під 10 запитів. По доброті душевній було підібрано та запропоновано 25. Замовник прийняв всі 25. Вже зараз перечитуючи їх на свіжу голову, я зрозумів, що для 25 запитів буде не 25 різних цільових сторінок, а набагато менше, хоча обсяг текстів, який доведеться замовляти копірайтеру, все одно буде великим під різні запити.

Приміром, з урахуванням низької конкуренції для пулу запитів:

  • дитячий день народження
  • сценарій дитячого дня народження
  • дитячі конкурси на день народження
  • дитячий стіл на день народження
  • сценарій дитячого дня народження дівчинки
  • дитячі рецепти на день народження
  • дитячі ігри дні народження
  • дитячий день народження святковий стіл

можна буде обійтися однією цільовою сторінкою з хорошими якісними текстами і малюнками (бажано унікальними, наприклад фотографіями з дитячого розважального центру). Хоча можна і зробити різні цільові сторінки з однозначним задоволенням інформаційної потреби. Залишимо це на обговорення в коментарях. Я все одно зроблю по-своєму.

Разом — чекаю ваших доводів за і проти однієї або багатьох цільових сторінок для оптимізації за даними запитам регіонального сайту. Автори найбільш переконливих доводів за одну сторінку і за багато сторінок (відповідно два автора) будуть винагороджені контекстними посиланнями в одному з наступних постів. А я поки що пішов КП складати.

Так, ще, у кого є досвід просування сайтів зі стриптизом, ескорт-послугами, индивидуалками і тд — хотілося б поспілкуватися в приваті. Контакти тут.

Терехов.

Постової — актуальний показник відмов вашого сайту

Відео сьогодні трюки на маленькому спортивному літаку.