Друга ProofSEO — велкам послухати буржунетчиков

635

Сьогодні просувається металообробка.

Перша конференція в минулому році пройшла на ура. Багато нових і цікавих знайомств, особисте спілкування, кава брейки та обід з тими горезвісними ТОПами і ГУРУ, яких раніше бачив лише на сайтах з анонсами конференцій, де вони виступали в якості доповідачів. А тут вони живі, такі ж люди як ми.

В цей раз сказали буде ще крутіше. Будуть буржуйські специ з інтернет маркетингу (програма доповідей). Марк Мюллер і Маркус Ле Клер — їх імена звичайно нічого не скажуть ні вам, ні мені, але якщо погуглити, то можна дізнатися, що обидва займаються ЦИМ більше 10 років. Цих хлопців дуже хочеться послухати. Не зовсім впевнений, що вони спалять щось зовсім нове і принципове, але спробувати увібрати в себе зарубіжний досвід, яким вони будуть ділитися за допомогою сурдоперекладача — так, це треба. Потім буде про що розповісти дітям і клієнтам за чашкою чаю.

І звичайно ж, ті люди, без яких конференція по пошуковому просуванню не була б такою: Олександр Люстик, Віталій Шаповал, Костянтин Леонович, Михайло Кузьмін, Леонід Гроховський, Сергій Циплаков, Олексій Кураков, Василь Ткачов та інші. Дуже радий був побачити серед доповідачів Даміра Халілова.

На конференцію в якості слухача обіцялися приїхати старі добрі знайомі Олексій Кушнірів ака seo2z, Арсеній Кравченко і деякі інші персонажі, зустрітися з якими вдається лише на подібних заходах.

Поїдемо, поспілкуємося, поділимося і плідно проведемо час. Вставляю штамп — так сказати піднімемося ще на один рівень вище. До речі кажучи, якщо введете промо код terehoff при заповненні заявки на участь в конференції, то отримаєте знижку при оплаті. Скористайтеся та цим.

Насправді від щирого серця рекомендую побувати на конференції. Воно того варте. Ну ще один аргумент — прочитайте мій пост про користь відвідування конференцій.

До зустрічі на конференції. І вдалих вихідних.

Терехов.

Постової — просування сайту з гарантією результату

Відео сьогодні таке позитивне про отжиги позашляховиків.