Аналітика при просуванні вічними посиланнями

661

Сайт дня — кнопки соціальних мереж.

Вічні посилання стали трендом, це факт. А тут кльові хлопці створили сервіс для аналітики просування зовнішніми посиланнями. Загалом гостьовий пост з піаром нового зручного сервісу.

У наш час складно знайти способи купити постійні посилання для сайту. Блогун поки ще пропонує низкобюджетное просування. GoGetLinks — надійне, ця біржа одна з кращих для покупки высокотрастовых посилань з гарантією розміщення. Її сестра (чи брат) GetGoodLinks — дозволяє придбати PR-справжні посилання. Наприклад автора цього блогу найбільше подобається rotapost, про що він вже неодноразово де тільки не писав. Ринок постійних посилань можна сказати що вже дозрів і закуповуватися є де. Але зіткнувшись один раз з покупкою посилань розумієш, що є одна неприємність.

І ось в чому вона проявляється: справа в тому, що просуваючи сайт комплексно, потрібно комплексно підходити і до стратегії просування, а це означає, що потрібно використовувати кілька бірж. І ось, затарившись посиланнями під зав’язку ми хочемо подивитися, а скільки ж бабла я витратив для запиту «швидкісна стрижка овець»? Тут на допомогу приходить старий добрий Exel або навіть аркуш паперу. Виписуємо бюджети кожної з систем — і отримуємо сумарний бюджет. Тобто кожен раз, після закупівлі постових потрібно вручну оновлювати сумарний бюджет. А якщо врахувати факт, що мені може знадобитися знати бюджету по 50-100 анкорам на сайт..?

Для вирішення цієї проблеми ми розробили blogaster.ru. Просто імпортуєте туди постові і вічні посилання зі всіх бірж і наочно бачите, скільки витрачено на якийсь сайт, а скільки на окремий анкор.

Крім того, в Блогуні, наприклад, є така неприємна особливість, як відсутність гарантій на розміщення посилання, якщо посилання зняли — ми цього не побачимо. Блогастер теж за цим може стежити. Тобто ми один раз завантажили постові і весь геморой залишили йому — якщо блогер прибере посилання — мені прийде лист з повідомленням, що комусь пора окручивать голову.

Про позиції. Чомусь жодна з бірж вічних посилань не може до цих пір зробити визначення змін позицій сайту по анкору! І тут blogaster теж приходить на допомогу.

Чудова система, вам би вона сподобалася, навіть якщо б не було продовження! Але і це не все… Якщо у вас кілька сайтів, просування постійними засланнями, і їх кількість зростає, то потрібна своя база кращих майданчиків по співвідношенню ціна/якість, щоб не витрачати час на пошуки. Ми викрутилися так: просто зробили рейтинг, і це не просто підрахунок тіц+pr/ціну. В оцінці рейтингу бере участь більше десятка параметрів, таких, корисних, наприклад, як середня кількість зовнішніх посилань зі сторінок з постовими зі всього сайту. Тобто система бере всі сторінки з вашими постовими, визначає кількість зовнішніх посилань на них, визначає середнє і опускає або знижує блог в рейтингу.

Дещо затерто, але суть ви зрозуміли — звіт про вічні посилання.

Аналітика при просуванні вічними посиланнями

А ось тут рейтинг майданчиків для мого акаунту.

Аналітика при просуванні вічними посиланнями

Моя післямова.

Сервіс прикольний, цікавий і перспективний. Всім бажаючим можу дати інвайти для цього пишіть мені на пошту з поміткою *blogaster.

Терехов.

Постової — будівельне кріплення

Відео сьогодні — небувалий спосіб літньої розваги.