Створення регіонального SEO бізнесу — хто зі мною?

716

Я тут подумав… В регіонах з SEO дуже погано. Досі просувають ось такі сайти. А вони не просуваються. А гроші кожен місяць за це беруть. І перепродують фрілансерам. Правда зараз free-lance.ru майже здох. Але електронні кишені, куди можна грошей злити — їх нажаль вистачає. На жаль — тому що саме злити. Закупити посилань, не одержати результату, зняти посилань і піти. А замовнику — циклічний посилальний профіль, злиті даремно гроші. І як результат — ЅЕОшники козли і пройдисвіти.

На жаль, у «регіонах», до яких відноситься і Рязанська область, це так. Скажіть мені, чи має так виглядати сайт SEO контори — seo62.ru ? Не має. А повинні сайті SEO контори бути такі убогі сніппети?

Створення регіонального SEO бізнесу — хто зі мною?

А повинен бути прямий рязанський замість номер мобільного телефону? А чи повинні бути такі нереально запам’ятовуються URL адрекса? А повинен бути такий гарний дизайн (кликабельно)?

Створення регіонального SEO бізнесу — хто зі мною?

А повинні чітко розуміти ці самі регіональні ЅЕОшники, в чому відмінність формування фрагментів в яндексі і google? І як задати регіон з телефоном для яндекса? І для чого взагалі потрібен телефон на сайті з адресою офісу? І для чого взагалі сайти роблять?

Поорали, позітхає і вистачить. Тепер про пташок. Ми тут хочемо… загалом хочемо, щоб ринок регіонального SEO був цивілізованим. Навіть не в Москві, а ще краще — як на заході. Це складно, але було б бажання. Тут навіть питання не стільки грошей заробити, хоча і не без цього, скільки допомогти людям і самим прокачатися, а так само зробити щось корисне. Плюс мені б дуже хотілося, щоб кожен з вас був власником свого невеликого стабільного бізнесу. Щоб працювалося в задоволення, на себе і з користю для локальних бізнесів.

Я вам трохи пізніше розповім як це все робиться і як робив я. Багато було цікавого. Щоб було (в майбутньому зрозуміло) цікаво, а так же легше і вам, я планую підключити сюди різного виду сервіси, які допомагають нам у просуванні сайтів. Сервісів зараз дуже багато, великі гравці в основному в Москві, але вони дуже хочуть потрапити в регіони і там влаштуватися. Це вам ще один із способів насамперед співробітництва, а не роботи на дядька — якщо ви станете, приміром, представником сервісу X по просуванню сайтів в своєму регіоні, то я думаю приємними дзвінки результатами ображені не будете :).

Плюс сюди ж підтягнемо хостинги, контентні біржі, сервіси по автоматизації та інше. Я поки ще не зрозумів, у якому форматі все це провести, потрібна змагальна складова, оскільки конкуренція у тому ж регіональному топі дуже і дуже відрізняється. Взяти ту ж Рязань і Тулу. В Тулі все розвинене, в Рязані немає.

Що треба буде робити

Створити юридична особа (ІП), отримати прямий міський телефон, створити сайт контори, розкрутити його, отримати перших клієнтів, знайти однодумців. Офіс не потрібен на перший час. Спочатку потрібно бажання працювати і побудувати свій не побоюся цього слова бізнес. Ну а далі…

У мене до вас одне велике питання

Кому з вас це треба? Хто готовий на це витрачати час і сили, у кого для цього є бажання, кому потрібна теорія, кому потрібна практика. Зараз я вас нікуди не завлекаю )))), я запитую, чи варто це робити? Чи потрібно вам це.

Кому потрібно — отписываем в коментарях разом з регіоном, в якому ви проживаєте. Кому не треба (не треба в принципі або у вас вже є свій готовий бізнес) — буду вдячний якщо в коментарях відпишіть що і як — я за вас порадію.

Терехов.

Ну і куди ж без них — пластикові вікна Montblanc.