Артиклес сапі — мій мануель

699

Саме мануель — дивлячись на сьогоднішнє морозний ранок чомусь згадалася «Війна і мир», яку я толком не дочитав, а з неї згадалися росіяни, переважно говорили французькою під час світських балів і заходів. Ось і вийшов «ле мануель».

Тепер до справи. Артиклес сапі дають можливість купувати статті з посиланнями на якісних сайтах, причому статтю ви можете написати самі або купити готову з банку. Для сторінки з розміщеною статтею можна задати багато параметрів, в тому числі титли і метатеги. Оплата розміщених статей — подобово, що дозволяє планомірно (а не разово) добувати статейні посилання.

За традицією мануель розміщений на terehoff.ru. Читаємо, вникаємо, ретвитим, лайкаем, гугл-плюс-адиним. Насправді прошу це робити не стільки заради трафіку, скільки заради чистоти експерименту, що і як буде при ранжируванні. Що саме для мене образливе і не зовсім зрозуміле — як то хреново яндекс індексує terehoff.ru. Будемо дивитися і аналізувати на цю тему. З гуглом все більш менш гуд.

Стосовно ефективності та застосовності артиклес сапі — ще раз процитую слова пана Леоновича: «Хто вміє користуватися артиклес сапі, той результат отримує і дуже ефективний». Як користуватися — читайте в мануалі. Ссилочку там реферальні, кому не шкода, регаемся за ним.

Вдалого робочого тижня, протягом якої я вас порадую ще парочкою цікавих нововведень.

Терехов.

Тут ще посилання затесалася як раз в тему онлайн бізнесу, так що welcome — KingsProfit.com — продавай годинник буржуям, отримуй до 30% комісійних!

Обов’язково перегляньте це відео і заряд на весь тиждень вперед!