Семінар з управління репутацією в пошуку в AllInTop

518

7 березня, нарешті минулі вибори в президенти РФ, передсвятковий настрій і цілих 4 години практичної інформації по управлінню репутацією в пошуку або так званий SERM (Search Engine Reputation Management) на семінарі в AllInTop в Москві.

Ніякої води, онлі практика, в тому числі планується аналітика на тему, як працювали над репутацією в пошуку перед виборами як грудневими, так і березневими. Зараз ми намагаємося зібрати ці дані.

З одного боку проблема, а з іншого, навпаки, прогрес, що відгуки ЅММщиков стали видні в пошуку: контакт, фейсбук, твіттер — все це можна побачити в органічній видачі. Я буду розповідати, як уникнути появи негативних результатів у видачі соціальних медіа і як домогтися появи позитивних відгуків.

Крім того, є такі люди як HR, які займаються пошуком та підбором персоналу. Вони дуже сильно люблять використовувати у своїй роботі соціальні мережі та пошук, щоб знайти інформацію про потенциалном кандидата на працевлаштування. Я буду розповідати, як не спалитися.

Крім цього, що робити, якщо ваша персона або ваш бренд з’явилися на сайті compromat.ru в не найкращому вигляді. А що робити — працювати над покращенням карми. Як працювати — буду розповідати.

А так же: як з вашого бренду можуть зробити «клієнта» на SERM, скільки насправді коштує і скільки з вас за це можуть попросити. Від яких пропозицій вам як клієнтові варто відмовитися, а від яких запитів варто відмовитися як виконавцю.

Упевнений, буде цікаво. Сторінка з описом семінару з управління репутацією в пошуку. Записатися на семінар тут. Всім учасникам будуть роздані бонуси для поповнення балансів в сервісах, які допомагають у роботі над репутацією в пошуку. До зустрічі на семінарі.

Терехов.