News — посилання в авторських стратегіях для ROOKEE

639

У зв’язку з останніми оновленнями в сервіс ROOKEE, автори закритих стратегій почали використовувати вічні посилання. Вони створили нові та удосконалені існуючі стратегії просування.

Закриті авторські стратегії — це професійні напрацювання досвідчених сео-фахівців, спеціально для тих, у кого недостатньо власного досвіду або немає можливості найняти окремого фахівця для пошукового просування сайтів.

Кожна авторська стратегія спрямована на просування певного виду проектів і запитів, містить докладний опис та інструкцію до застосування.

Підбираючи стратегію просування, користувач може легко визначити, підходить обрана стратегія просування запитів його проекту чи ні. У сервісі ROOKEE представлений широкий асортимент якісних стратегій від професіоналів.

Нові стратегії, які використовують при просуванні news-посилання від Pr.Sape, можуть використовуватися для просування різноманітних проектів і запитів, але всі вони володіють рядом переваг:

  • за ним купуються вічні посилання з якісних трастових майданчиків: до того, як потрапити в PR.SAPE, майданчики проходять жорстку модерацію, а значить, посилання з них незаспамлены і передають Вашого сайту більше ваги
  • посилання в новинах швидко індексуються, а значить швидко починають надавати потрібний пошуковий ефект (час індексації сайтів не більше 24 годин)
  • відмінною особливістю вічних news-посилань є їх природність — текст посилання і її розташування максимально звичні для користувачів, а значить за ним буде йти реальний трафік

Закриті стратегії дозволяють новачкам підібрати найбільш ефективну стратегію просування проектів, а для гуру — це хороший спосіб заробити!

Дерзайте!