Трафік 2012 — як це було очима вебмайстрів + опитування

537

Фото з трафиковой конференції вже давно опубліковані. Відгуки написано. Тому без епітетів і метафор строго по справі. Офіційний хеш-тег конференції був #tf12 — розгойдали його тільки в другій половині першого дня.

Познайомився з новими цікавими людьми — ні одна конференція без цього не обходиться. Навіть заново познайомився з тими, з ким знайомився раніше.

Зустрів банду тру вебмайстрів, яка прийшла послухати про те, де добувати трафік і як його конвертувати в гроші, але в підсумку почула дещо інше.

Ще раз переконався, що в ніші інфобізнес є гроші, але щоб туди потрапити і ці гроші забрати, потрібно цілком і повністю закинути все те, чим займаюся зараз і перейти на «темну» сторону сили.

Партнерів і рефералів инфобизнесмены вміють залучати і монетизувати набагато крутіше ніж «звичайні» вебмастера. Це у них ще вчитися і вчитися. Реально, такі там кейси є. Одне але, у них ніша більш масова, ніж вебмастерская, відповідно потенційних рефералів і партнерів набагато більше в принципі, ніж у «звичайних» спеціалізованих вебмайстрів.

Дуже багато хто не знають основ SEO оптимізації і просування сайтів, судячи з того, з яким благоговінням слухали доповідь Дімка про SEO трафіку

Дуже хотілося послухати доповідь Євгена Козлова @ekozlov про твіттер, розповів багато цікавого. Подробиці знову ж у Дімка.

На жаль, після доповіді Козлова довелося звалювати, бо дорога додому по точному розкладом РЖД і все таке.

Загальний підсумок — конференція вдалася. Про VIP день нічого не можу сказати — не був. Впевнений — там було що називається красиво. І було чому повчитися для особистого розвитку. Конференція коштує своїх грошей і особисто я відвідав її не даремно — на коференції треба ходити.

Питання дня, буду вдячний за відповіді (у коментарях):

  • Чи готові заплатити 50 копійок рублів за запис на тренінг, а через півроку після того як ви виконаєте всі умови тренінгу, зможете заробляти 200к рублів на місяць?
  • Як ви вважаєте, чи є сенс платити за відвідування конференцій?
  • Веритете ви, що в інфобізнес є гроші?
  • PS Завтра буде пару інформаційних моментів по марафону. Вдалого робочого тижня.

    Відгуки про конференцію

    Терехов.