WizardFiles — заробіток на файлообмінниках

491

Технологія проста до неподобства? У хлопців є багато файлів. Багато-багато різних файлів. Фільми, мультфільми, музика, дистрибутиви, картинки. Всі ці файли з найбільших файлообмінних мереж, які оновлюються щодня. Є дуже багато самих різних користувачів, яким потрібно ці файли знайти і викачати. Не всі вміють шукати файли на трекерах. Не всі знають що таке торренти. Цим якраз можна скористатися і заробити, особливо якщо у вас є цікавий сайт з цікавою тематикою і цікавою аудиторією, переважна частина якої якраз про торренти і не знає. Тоді вам точно сюди – в http://wizardfiles.com.

Для доступу до величезного файлового сховища безпосередньо до самих файлів (а не посилання на них) потрібно простимулювати юзера відправити смс, вартість якого, власне, як і кількість у штуках, ви вибираєте самостійно, відповідно цим визначається і ваша сума заробітку.

WizardFiles — заробіток на файлообмінниках

На даний момент wizardfiles єдині в рунеті, хто дає реальні файли, а не фейки. Це безперечна перевага, що хотілося б відзначити.

Є два цікавих сайту — http://findyfiles.com/ і http://bigfilecatalog.com/. Через ці сервіси можна знайти багато яких файлів і завантажити їх, правда за гроші. Під ці сайти в WizzardFile є 4 види лендингов: блоки java script, 2 платіжні форми і скачуваний файл. Якраз на ці лендигни (цільові сторінки) вам потрібно зливати трафік зі своїх сайтів з цікавою аудиторією, якій буде цікаво шукати і завантажувати файли за гроші, відсотки від яких будуть діставатися вам. І вам це теж буде цікаво, особливо при дзвоні кіпера від виплат, які проводяться кожен четвер.

Реєстрація http://wizardfiles.com проста і відкрита. Поки йде тестування, вебмайстра отримують 90 відсотків відрахувань. Після зняття бети вебмастера будуть отримувати 80.

Приклад створення промо: додаємо домен.

WizardFiles — заробіток на файлообмінниках

І відразу ж поради по парковці, щоб все працювало.

WizardFiles — заробіток на файлообмінниках

Причому припаркувати його можна до однієї з файлопоисковых систем http://findyfiles.com/ і http://bigfilecatalog.com/. До речі є плагін для wordpress.

WizardFiles — заробіток на файлообмінниках

Є модуль для DLE.

WizardFiles — заробіток на файлообмінниках

Можна взагалі отримати посилання на пошуковик і не паритися.

WizardFiles — заробіток на файлообмінниках

Не зайвим буде доповнити наявність наочної статистики, високого аптайма супутніх сервісів, описані вище ефективні лендінгем.

Працюйте і заробляйте на офісному планктоні. Пам’ятайте, що люди, готові платити смс за доступ до файлів ще є. І їх чимало. Інакше не було б сенсу подібним сервісам існувати і рекламуватися. Удачі.

Терехов.