AllPositions – новий сервіс для SEO-фахівців

703

У другій половині січня 2011 року було завершено бета-тестування нового сервісу для SEO-фахівців – AllPositions.

Сервіс володіє приємним і інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом, який по достоїнству оцінили експерти, що брали участь у тестуванні.

Розробники AllPositions зробили ставку на користувачів, хто бажає:

  • постійно бути в курсі поточних позицій web-сайтів в пошукових системах по потрібних ключових запитах;
  • відслідковувати динаміку розміщення сайтів в пошуковій видачі;
  • аналізувати причини зміни позицій web-сайтів;
  • контролювати відвідуваність веб-сайту;
  • формувати необхідні звіти, що дозволяють вивести процес оптимізації та просування на більш високий професійний рівень.

Враховуючи той факт, що пошукові системи постійно вносять нововведення і зміни в свої алгоритми – важливість оперативної та якісної інформації зростає в кілька разів. Таким чином, сервіс AllPositions був створений для того, щоб максимально спростити роботу з просування web-сайтів.

SEO-фахівці, які професійно займаються просуванням web-сайтів, по достоїнству оцінять опцію клієнтського доступу до звітів. Їх клієнти отримають можливість самостійно відстежувати результати роботи, що може стати конкурентною перевагою перед іншими оптимізаторами, не надають такої послуги.

Також варто відзначити наявність універсального API-інтерфейсу, за допомогою якого користувачі зможуть формувати необхідні аналітичні звіти на своєму власному веб-сайті або ж сайті свого клієнта.

AllPositions – це новий сервіс, який вже підтвердив свої амбіції щодо активного розвитку і постійного вдосконалення. У найближчому майбутньому планується введення додаткових функціональних можливостей, в тому числі, на основі побажань користувачів.

Сайт сервісу: AllPositions.ru