Пятнична футболка від Марії Моевой з Google

633

Сьогодні у мене в п’ятничних футболках дуже довгоочікуваний гість — Марія Моева, команда якості пошуку Google… Все інше під катом.

Пятнична футболка від Марії Моевой з Google

Розповідь Марії про себе

Цікавлюся якістю пошуку і якістю велосипедів. Перший комп’ютер (Правец) отримала в 5 років, перший велосипед (Зайчик) — в 6 років. Можете мене знайти на Google+.
Займаюся якістю пошуку і спілкуванням з веб-майстрами вже три з половиною роки. Наша команда знаходиться в головному Європейському офісі Google в Дубліні, але часто їздимо в Росію на зустрічі з горе-оптимізаторами і відмінними веб-майстрами — нас можна зустріти на таких подіях як Оптимізація, РИФ, Казанська СЕО конференція. Не забудьте заглянути до нас на форум, на наш інформаційний сайт і на відео-канал на YouTube.

Ми також спілкуємося з веб-майстрами через Інструменти для веб-майстрів — там відразу з’являються наші попередження, якщо ваш сайт зламаний, якщо для вашої CMS з’явилося якесь оновлення, а також в певних випадках, якщо сайт порушує наші рекомендації по якості і по відношенню до нього були прийняті заходи.

Так що дуже раджу всім підтвердити права на сайт в Інструментах для веб-майстрів і активувати пересилання повідомлень на адресу електронної пошти.

Буду рада відповісти на ваші запитання про якість пошуку, а також про сайтобудівництво. Але при цьому майте на увазі, що якщо ваш питання «Мій сайт найкращий, чому не в топі?», то з ним краще звернутися на наш форум.

А якщо ж ваше питання дуже цікаве, вам може дістатися класна футболка (-:

Коментар від Олексія Терехова — неадекватні питання будуть видалятися. У вас є можливість безпосередньо задати Марії запитання, тому використовуйте її за призначенням, а не для флуду.