Rookee змінили камуфляж

629

Хороша новина для оптимізаторів, які дорожать власним часом. Тепер основний інструмент оптимізатора — ROOKEE — став ще зручніше завдяки спрощеним інтерфейсом.

Слідом за оновленням камуфляжу, ROOKEE обзавелися автоматичним підбором семантичного ядра, моніторингом технічного стану сайту і прогнозом трафіку.

Чергові оновлення в системі були підготовлені з урахуванням побажань користувачів і на основі поширених питань в налаштовувану підтримку.

Економ час, підвищуй результат.

Доопрацювання в системі і в інтерфейсі значно підвищать результат та зекономлять час на запуск просування за рахунок нового функціоналу, описаного нижче.

Автоматичний підбір запитів на основі контенту сайту. Ще вчора це робилося вручну, а тепер система підбирає запити ще й автоматично: аналізує тексти на сайті, знаходить пошукові запити, вибирає найбільш ефективні (на підставі бюджету, трафіку і тематики) і додає їх в проект.

Швидке створення проекту за рахунок автоматичного визначення регіону та тематики. Завдяки цьому інформація представляється в більш компактному вигляді. Ви можете створити проект в один клік, використовуючи автоматику системи, а можете, як і раніше, користуватися ручними настройками.

Фільтр для роботи з запитами конкретної сторінки. Ми проаналізували звернення користувачів на підтримку і реалізували за ним функціонал фільтрації по цільовій сторінці. Статистику по всіх просуваються сторінок можна подивитися на окремій вкладці.

Rookee змінили камуфляж

Моніторинг технічного стану сайту. У будь-який момент часу користувач системи ROOKEE може отримати інформацію про причини, що заважають просуванню. Система автоматично перевіряє сторінки на грубі помилки в просуванні: сильне заниження бюджетів, або, наприклад, просувається сторінка не відповідає і т. д. Це дозволить зробити просування найбільш ефективним, проте не позбавить від потреби ретельно працювати над оптимізацією сайту. Перешкоди для просування, на які варто звернути увагу, виділені червоним кольором.

Економія грошей. Проста закономірність.

Завдяки новим доопрацюванням в системі, зробити процес просування ще більш приємним і ефективним дозволить економія грошових коштів.

Підбір ефективних ключових запитів для просування по заданим параметрам. Таким чином, у користувача є можливість підібрати автоматично рівно стільки трафиконосных запитів, скільки йому потрібно.

Оптимізація бюджету на всі типи посилань. Користувач може розподіляти бюджет з вже просунутих запитів і планувати свої витрати на посилання в одному сервісі, а отже, більш ефективно витрачати бюджет на просування. Також доступна можливість автоматично визначати бюджет на новини.

Rookee змінили камуфляж

Прогноз трафіку з урахуванням регіону, пошукової системи і обраної мети. Тепер користувачам не доведеться витрачати гроші на просування запитів-пустушок, які завідомо не принесуть сайту трафіку. На поточний момент, це найбільш актуальне показник ефективності запиту.

Для користувачів-консерваторів поспішаємо повідомити хорошу новину: колишні розширені налаштування того чи іншого функціоналу можна знайти у відповідних пунктах меню.

Команда ROOKEE постійно працює над підвищенням ефективності і над збільшенням швидкості роботи користувачів. Саме тому був впроваджений функціонал автоматичного підбору запитів, прогноз трафіку і автоматичного відслідковування помилок при просуванні. Крім того, поліпшений і значно спрощений користувальницький інтерфейс. Команда ROOKEE разом зі своїми користувачами вдосконалює систему, тому чекаємо на нові коментарі та відгуки в Реформале.

Рухай проекти в ТОП швидко і ефективно з сервісом ROOKEE!

Постової — установка сигналізації