Якщо ви вперлися в стелю

661

Бувають злети, бувають падіння, буває стагнація. Це буває і в оффлайні, і в онлайні, і в особистому житті, і в суспільному. Буває так, що улюблена робота стає монотонною і втрачається різноманітність. Наприклад у вас є щоденний список туду завдань, які ви постійно виконуєте протягом тривалого проміжку часу. Наприклад, я кожен будній день пишу пост. Вже досить довго, за рідкісним винятком, кожен будній день RSS передплатники отримують оновлення, а фолловери бачать анонси в твіттері.

Здавалося б, давно б це мені вже набриднути повинно. Можливо, якщо нема про що писати. Що я роблю, щоб на стелю не впиратися, а продовжувати далі на креативі позитиві писати. Дуже просто — намагаюся урізноманітнити. Наприклад вчора їздив в гості до «Ашманов і партнери», де зробив чимало цікавих кадрів і почув багато цікавого про діяльність компанії. Чекайте пост. На черзі ще переговори з «цікавими офісами».

Трохи пішов у бік блогу, хоча спочатку говорив про упирании в стеля в роботі. Працюєте, ви працюєте, повне завантаження, результат є, і він стабільний Стабільний… з тієї точки зору, що виріс «коли-то» до певного моменту і більше не рухається вгору, нижче опускається потім повертається на той же рівень, а вгору ну ніяк. Ось це якраз і є стеля.

В принципі, протягом невеликого проміжку часу з цим стелею можна, що називається, «миритися». А от якщо цей стеля стабільно тримається протягом тривалого періоду, то є привід задуматися, а не пливете ви тупо за течією?

Скажімо останні півроку ви дуже плідно працювали, вкладали багато сил і енергії, орієнтувалися на результат і досягли своєї планки. Проходить місяць, ви пожинаєте плоди свого успіху, радієте стабільності цієї планки і трохи розслабляєтеся — відпочити треба. Проходить ще місяць, планка досі тримається, але ви людина активна і розумієте, що вперлися в стелю, але в той же час немає занадто активного бажання знову входить в «24х годинної робочий день». Якщо вас ця стеля влаштовує — заради бога. Припустимо ви вийшли на рівень щось на кшталт: «безболісно купувати в магазинах все найнеобхідніше і не дуже». А апетит приходить під час їжі.

Так вже влаштована людина, що добившись чогось хочеться досягти ще чогось, підняти той стеля, який уперся і рухатися далі до нової, більш високої, планці. Я для себе цю планку піднімаю регулярно. Дуже сильно мені в цьому допомагають поїздки в Москву і спілкування з людьми, планка яких вище в рази і порядки. І як наслідок, результат не в кількості витрачених трудогодин, а як і результаті. Можна 10 годин поспіль «мурижити» рішення задачі і стояти на місці, а можна без всяких відволікаючих факторів підійти до вирішення задачі і отримати результат на кілька годин. Ключове слово тут — результат. І як показує моя практика — планку потрібно піднімати не в грошовому еквіваленті, а в результаті.

Сьогодні ви досягли одних результатів (наприклад ведете 20 SEO клієнтів одночасно успішно), завтра можете поставити планку 21. 21 і буде результатом. Інший приклад. Ваш проект, білий, пухнастий, красивий, для людей, на трафіку якого ви заробляєте. Сьогодні цього трафіку було 20к уніків. Це результат. Поставте собі мету 25к уніків на добу через місяць. Це буде і підняття планки, і досягнення результату, і як наслідок (але ніяк не причина), збільшиться ваш заробіток.

Працювати треба. Результативно і над собою. Інакше досягнувши стелі ви поступово скотіться до підлоги.

Терехов.

Постової — дізнайтеся, як приготувати салат мімоза на кулінарному сайті №1 — Cooking.ua.

Відео сьогодні теж в якійсь мірі про стелю і піднімання планки.