Аналіз позицій і видимості сайтів в яндексі і гуглі нахаляву

893

Опис форекс брокерів — мало кому згодиться.

На конференції seomoscow випала честь познайомитися з цікавими хлопцями з megaindex. Хлопці молоді, цікаві, грамотні досвідчені. До речі кажучи, був приємно здивований, що Микола Хиврин, керівник megaindex молодший за мене на два роки (пруфлінк).

До речі, сьогодні в черговий раз виявив, що працюючи на себе мимоволі намагаєшся ефективніше використовувати робочий час і мимоволі намагаєшся в робочий час плідно попрацювати, а всякі особисті справи типу покупки курток і меблів відкласти на післяробочий час. Як-то відразу проведена паралель з мегаиндексом, а точніше їх безкоштовним сервісів визначення запитів/позицій/видимості сайтів.

Я до того, що на мій погляд сервіс спочатку (первинно) був розроблений для просування сайтів, а не для заробляння грошей. Гаразд, не буду довго базікати за і проти, просто покажу що і як. Дивимося скрін (картинка за традицією кликабельна).

Аналіз позицій і видимості сайтів в яндексі і гуглі нахаляву

Теж саме можете про мій блог дізнатися і ви. І не тільки про мій блог, але і про свій. А так само про будь-який інший сайт. А ще можна експортувати в екселі і отримати список ключових слів, за якими у мене є позиції в топі. Що з ними робити далі — думаю розберетеся.

Ну а якщо у вас є конкуренти, то ви можете легко витягти їх позиції і топи і аналогічно почати просувати свої. Можете, до речі, і в megaindex їх просувати. Там для того праворуч галочки є. Причому відразу порядок ціни відомий.

Реферальне посилання — ну так на всякий випадок.

Вдалих вихідних.

Терехов.

Постової — ще один SEO оптимізатор.

Відео сьогодні про халявну їзду на маршрутках.