Конкурс «Ігровий сайт за 3 місяці»

895

Сьогодні на порталі webmasters.ru стартував новий конкурс «Ігровий сайт за 3 місяці»

Суть конкурсу: зареєструватися в партнерці і взяти участь у конкурсі в одній з двох або обох номінаціях. За підсумками першої номінації створити найбільш ефективний ігровий сайт, за підсумками другої номінації отримати максимум депозитів (внесених гравцями грошей) у партнерці.

Для участі в конкурсі вам необхідно надіслати анкету на сайті конкурсу.

Перша номінація — прибутковий сайт за 3 місяці! В даній номінації необхідно зробити з нуля сайт тематики ігрової тематики. Дана номінація приваблює тим, що сайт залишиться у вас і після конкурсу і буде приносити стабільний дохід ще дуже довгий час.

Друга номінація — ефективний дохід ігрової тематики. В даній номінації необхідно заробити якомога більше грошей з допомогою всіх можливих дозволених способів, описаних у правилах. Дана номінація підходить тим, у кого вже є свої розважальні, ігрові ресурси, або ви вмієте добре добувати і конвертувати трафік.

Спеціально для учасників конкурсу представники azartcash.com підготували рекомендації для участі в конкурсі.

Цей конкурс — відмінна можливість спробувати себе новачкам і старожилам вебмастеринга ігрової тематики, створити прибутковий сайт і на собі відчути прибутковість тематики. Так що рекомендую спробувати себе.

Терехов.