Досвід покупки фоловерів в буржунете

572

У середу 14 грудня конференція SeoMoscow. Я там буду і там буде дуже цікаво. За промокоду «nail_baikov» можна отримати знижку 50 відсотків на участь.

Для проекту під буржунет треба було прикупити фоловерів, причому бажано тематичних, а не мертвих ботів. З 1000+ фоловерів набагато легше стартувати, ніж з 30. Причому хотілося ввести кейворды, заплатити грошей і щоб ці самі фолловери самі прилетіли як мухи на мед.

Звичайно, швидше за все це буде взаємний массфолловинг (на практиці так і сталося), але зате не треба було робити зайвих рухів. Так як в буржунете я поки що ще новичек (хоча дуже сильно вчуся і намагаюся), то трохи дров наламав.

Де купувати фоловерів? Звичайно, треба запитати у великого брата. В топі 3 було:

  • http://twitterforest.com/
  • http://www.buy-followers.org/
  • http://www.buytwitterfollowers.org/

У підсумку купував на http://www.buy-followers.org/. Оплата через PayPal або Візу або МастерКард. Платив PayPal або в народі «палицею», так як їй зручніше за все у тому числі в плані безпеки. До палиці без пролем прив’язується картка російських банків. Палицею наприклад я оплачую і дріб’язок з Китаю начебто зарядок і дротів для макбук і іншої яблучної продукції. Дешевше оригіналів до 10 разів і безкоштовна доставка.

Замовив 1000 фоловерів за 28,95 баксів, вбив ключові слова для пошуку фоловерів, оплатив його і став чекати реакції. Її не було. Через пару годин накалякал лист, мовляв, що за нафіг, бабло уплОчено, а фідбек навіть немає. Отримав відповідь — не партеся, все добре, ми починаємо роботу не відразу, а протягом декількох днів. І через пару днів почалося…

Досвід покупки фоловерів в буржунете

Тут їх близько 20 (повідомлень мається на увазі). Всього їх було понад 1000. Ну в підсумку 1000+ фоловерів я отримав. На момент публікації їх 1233, а зафолловленных просуваються акаунтів 2000. Не зовсім такий взаємний фоловінг вийшов, але вже покрасуватися пузомеркамі можна.

Як це працює? Ну з приводу взаємного массфолловинга — тут розповісти нічого нового не можу. Ви і так все прекрасно знаєте. Я фолловлю тебе, ти у відповідь фолловишь мене. І всього делов. Залишилося тільки знайти ось таких взаємних товаришів.

Судячи з того, як швидко вони знаходять фоловерів, швидше за все у них є своя база. Тобто народ масово додає свої акаунти для покупки фоловерів, платить за це бабло, а вони вже зі своєї бази беруть і «перефоллавливают» облікові записи для створення видимості потрібно кількості фоловерів. І все.

Чим більше у них власна база з усіма паролями і явками» (доступ до аккаунту дає кожен покупець фоловерів), тим швидше вони виконують замовлення і як наслідок більше заробляють.

Тепер про якість. Не сказав би, що це стадо фоловерів дає трафік. Для прикладу, коли babkee запустили свою партнерку, я відправив реф посилання в твіттер і отримав більш 2к кліків (у мене 5к+ фоловерів).

Досвід покупки фоловерів в буржунетеАккаунт з покупними фоловерів дав мені менше 10 кліків, правда тут треба враховувати різницю в часі, може бути запостив посилання в твіттер не в той час (час твіту дуже важливо). Тому далі будемо експериментувати.

Купувати фоловерів можна, потрібно от тільки? Якщо для того щоб набрати початкову масу фоловерів — та так. Єдине але — ви «засвітилися» у базі. Тому після закінчення користування краще змініть пароль на прокачиваемом твіттер обліковому записі. Щоб неповадно було набивати вам список фолловленных. Вдалого робочого тижня.

Терехов.

Постової — збільшити відвідуваність сайту

Відео сьогодні від Прожекту Періс Хілтон про 12 грудня. З святом, в яке ми працюємо :).