Конкурс луків логотипу WebEffector

722

Прийшов лист від робота Webeffector: «Привіт, Олексію! (Блін, він знає як мене звати…). Я запустив бадьорий і креативнй конкурс, в якому може прийняти участь будь-який бажаючий.

Для участі в моєму конкурсі треба взяти ножиці, крейда, маркер, клей, нитку з голкою, зубочистку, палець, ногу, (що завгодно), вибирати містечко (спина, стеля, скеля, машина, трактор, монітор, ліва ключиця, привокзальна площа, балкон будинку) і розмістити там логотип WebEffector’а.

Наприклад такий.

Конкурс луків логотипу WebEffector

Обов’язкова умова: схожість з оригіналом. Однак колірні варіації і скорочення до «WE» зі стрілками допускаються. Одержаний лого-цибулю треба зняти на фотокамеру і надіслати мені на мило [email protected] (так, я вмію приймати і читати електронну пошту не тільки від наших користувачів) з позначкою «Конкурс LOGO-LOOK».

Побачивши ваш лист з фоткою, я спочатку зрадію, потім – здивуюся і восхищусь, а потім – протягом дня – розміщу в спеціальному альбомі нашої групи В Контакті.

Оцінюються роботи у два етапи:

 • Народне голосування – а просто: «лайки» від користувачів вконтакті в фотоальбомі.
 • Робота журі, в яке увійдуть Михайло Райцин, я (Робот ВебЭффектор), художник студії монументального розпису графіті Graffiti-A Олексій Суханов і художник студії боді-арту ARTBANDA Дар’я Богатова). Критерії суддівства: креативність підходу, оригінальність ідеї, художній смак.
 • Голосування В Контакті триватиме до 12 годин дня за московським часом 4-го червня. Підсумки голосування журі та фінальні результати стануть відомі 8-го червня о 12 годині за московським часом.

  Розподіл місць серед конкурсантів відбувається наступним чином. Місця учасників за підсумками народного голосування та роботи журі підсумовуються, знаходиться середнє арифметичне. Якщо виходить так, що відразу кілька робіт ділять одне місце – позицію вище займає той, хто набрав більше «лайків» в народному голосуванні.

  Самі призи:

  1-е місце: 10 000 руб. (+1 500 рублів на просування в системі ВебЭффектор)

  2-е місце: 8 000 руб. (+1 000 рублів на просування в системі ВебЭффектор)

  3-е місце: 5 000 руб. (+700 рублів на просування в системі ВебЭффектор)

  Зверніть увагу, що я залишаю за собою право не викладати роботи учасників з морально-етичних міркувань. Будь ласка, готуйте свої лого-луки без вандалізму і вульгарності.

  Вже є кілька робіт: http://vk.com/album-15265901_157295381

  Літо, сонце, позитивний настрій, креатив і всі справи. Треба спробувати себе в цьому конкурсі, я думаю що до цього треба буде сина підключити, в лісі з підручних матеріалів зібрати все це добро і відправити роботу. Так що робот, чекай!

  Всім удачі в конкурсі.

  Терехов