Підсумки трафіку з твіти від 38к фоловерів

571

Спонсоред пост — цікаве кіно на кожен день.
Початок був тут. Якщо щиро, то я реально офігів від тих результатів, які цей конкурс. З одного боку, і буржунет, і відсутність накрутки, і реальний персонаж, добре знайомий представникам галузі Affiliate Marketing. Та й попрацювали з ним добре, і огляд зібрали за матеріалами з інтернету про конференцію, питання поставили за його проектами, ссилочку активні на нього поставили, захопилися його нагородами та досягненнями. Відписали йому, мовляв твітни, про тебе все, так і посилання на твої реальні проекти, допоможи прискорити індексацію і все таке ;). Ну він і твитнул. А далі діло було ось так.

<<>>

Результати будуть нижче. Є такий чувак Саша Ноксон ака noxon.su. Раніше манимейкил на сателітах, а тепер будує свої сервіси. Один з них — біржа оперативного копірайтингу noxon-text.ru. На виході ви отримуєте SEO-тексти високої якості, призначені для СДЛ в хорошому розумінні цього слова. Варто все задоволення 35 рублів за 1000 символів, причому все робиться досить оперативно.

Система проста до неможливості: закинув грошей на баланс, дав завдання і чекай готового тексту. Перед передачею тексту вам він перевіряється живим грамотним редактором. Приклад тексту від noxon-text.ru оптимізований під запит «створити сайт безкоштовно», тут. Поруч для інтересу опублікований аналогічний текст від адвего і від текст etxt.

Якщо тексти від адвего реально паршивого якості (що помилки, що сам текст), незважаючи на високо поставлену планку в системі, то ноксоновские тексти і тексти etxt йдуть приблизно на одному рівні, але Сашко пообіцяв, що за якістю Etxt він пережене, так як у нього не такий громіздкий сервіс та в цілому по системі якість йому підняти буде простіше. В адвего ще не зовсім зрозуміла система блокування грошей. Що часто там доводилося поповнювати баланс.

<<>>

Нагадаю, що свої пропозиції по кількості переходів з твіту потрібно було позначати тут. Але ви настільки бурхливо розгорнулися в коментарях… Зізнатися радий, заодно потестил коментарі від facebook і коментарі від вконтакту. Реально річ — швидке і зручне спілкування, хороший feedback. Я за нього вам дуже вдячний.

Тим не менш приз буде відправлений одному з тих, хто відписався на форумі. Тепер власне про підсумковий трафік і про переможця. Відразу скажу, я був ф шоці. В повному шоці. Що твіт цього дядька не дав практично нічого. Щоб не було сварок і лайки на тему того, як правильно розрахувати трафік з твіттера, поступимо таким чином.

Зайдемо в www.woopra.com/live/ і там подивимося аналітику, яка вказує навіть те, з яких сторінок були переходи. Шаун зробив твіт ось з такою ось посиланням http://t.co/hJMh5Rhi (її можна побачити при копіюванні посилання в буфер обміну).

Підсумки трафіку з твіти від 38к фоловерів

Переходів саме з цього посилання було за останні 7 днів (ну мало там ретвіти і тд):

Підсумки трафіку з твіти від 38к фоловерів

Разом виходить 7 (СІМ — посилання посередині) переходів з 38к явним чином ненакрученных фоловерів з твіти, зробленого в середині дня за їх місцевим часом з тематичним хеш-тегом. Думаю тепер вам визначити переможця буде нескладно.

Призер, який отримає писят (50) баксів, визначився тут. Уточню, що обов’язковою умовою участі в конкурсі на предмет отримання грошей було відписатися в цій гілці, яка в даний момент закрита.

Якщо хтось готовий провести якийсь аналіз, що за хрень така, що трафив було як кіт наплакав — пишіть в каментах. Хочете написати гостьовий на цю тему — два рази велкам. У піст можете вставити посилання на свої проекти з потрібними анкорами і тд — ваше повне право. А ми підемо щас акцію для буржуйських вебмайстрів мутити — вже тиждень чешу ріпу, з якого боку до неї підійти і чим зацікавити.

Терехов.

Відео вставлю на всяк випадок про те, як за допомогою woopra визначити твіттер ефект.