Не полінуйтеся закупитися постовими

685

А ви знаєте, що якщо Вам потрібно пакети з замком, то зверніть увагу на zip lock пакети.

Десь рік тому я бачив пост на одному з блогів щось на кшталт – моя схема довгограючого пошукового просування блогу по нч запитам. Сьогодні хотів би внести свою лепту. В принципі все зрозуміло із заголовку поста, але деякі слизькі моменти прокоментую.

Закуповуватися постовими – це зрозуміло, треба. Питання в іншому. Коли, на що і за якою ціною. Ось тут можна трохи змоделювати роботу пошуковика і спробувати зробити так, щоб все, що відбувається на його очах виглядало максимально природним.

Отже, ви пишіть і публікуєте пост. Тут же відбувається пінг різних сервісів, що мовляв з’явився новий пост. Цей пінг рада роботів пошукових систем. В індекс гугла пост потрапляє в протягом години, зазвичай навіть швидше.

Після цього ви зазвичай робите ретвіт вашого поста. Його можливо ретвитнут. Таким чином це знову «стусан» пошуковим роботам зайти на сторінку посту і запам’ятати її. Опустимо технічні деталі що і як, просто пост вже в індексі ПС, а решта нас не хвилює.

Можливо ви анонсируете вашу статтю на форумах або соціалках, але якщо ви анонсируете їх на одних і тих же форумах і одних і тих же соціалках, то кожен раз посилання з одного і того ж домену на інший один і той же домен з точки зору впливу на позиції впливають все менше і менше. З приводу правдивості цього факту можна довго сперечатися, але тут мої особисті спостереження і міркування.

Посилання з форумів і соціалок так само можуть допомогти вам у індексації, але на позиції швидше за все слабо вплинуть, хоча зовсім заперечувати цей вплив, думаю, не варто.

Знову дивимося на заголовок поста. І після публікації робимо наступне: йдемо в rotapost і тупо купуємо 2-3 постових по 5-10 рублів на свій новий пост, де текстом посилання є title сторінки поста і його варіації.

Що тут відбувається з точки зору пошукових систем. Ви опублікували пост. Він пішов в маси (твіттер, форуми, соціалки, передплатники). Відразу ж з’являються «умовно естесвенные» посилання на цю посаду з інших блогів. Причому ці умовно природні посилання максимально схожі на природні за рахунок невеликої різниці в часі появи сторінки і часу появи посилання. Це ж краса. За моїми спостереженнями, ймовірність і факти «виповзання» топ після таких заходів підвищується в рази.

Схема, до речі, приємно працює не тільки для блогів, а сайтів в цілому. На мій погляд має працювати після публікації нових сторінок.

Ще одна приємна фішка – автоматизація цього процесу. Димок обіцяв, що незабаром буде готовий API ротапоста, завдяки якому треба буде тільки закинути грошей на баланс, налаштувати чого-то там і насолоджуватися постінгом і НЧ позиціями, отримані «вічними» посиланнями. Ну я поки побіг в rotapost закуповувати посилання ручками.

Терехов.

Відео сьогодні з Лентяево.

Постової — плідна просування сайтів в пошукових системах.