Setup.ru — чого не розповіли при старті шумному

660

Як слід пошумів при старті спільний продукт Sape і SeoPult — сервіс Setup.ru. Але серед серед цього шуму трохи загубилися деякі дуже приємні речі, наприклад, безкоштовне подлючение пошти від Yandex до свого домену. Наприклад, якщо мені приходить лист з діловою пропозицією і на кінці відправника варто @yandex.ru, @mail.ru, @list.ru і тд, то відразу мінус в карму і швидше за все ми не будемо співпрацювати. До речі останнім часом просто заспамив товариш з мила [email protected] з пропозиціями просувати мій блог за запитом «рибальський інтернет магазин», який принесе мені унікальних відвідувачів з пошуку і продажу. Відволіклися…

У чому основна фішка сервісу на мій погляд, якщо говорити а маркетингу? Основна мета сервісу setup.ru — надати простим користувачам можливість створення привабливих та ефективних сайтів і потім натисненням однієї кнопки залучати цільовий трафік і як наслідок задіяти інтернет канал продажів.

Плюси сайтів від setup.ru — це «вроджена» оптимізація під пошукові системи. Саме вроджена, тому що біля витоків стоїть команда SeoPult і Микола Євдокимов особисто. А це означає, що не треба буде паритися на тему дублів сторінок і дубльованих title, c визначенням основного дзеркала сайту, а так само правильним складанням robots.txt карти сайту sitemap. Приходить людина, що вибирає зовнішній вигляд сайту, отримує в подарунок домен другого рівня, замовляє тексти на сайт прямо в інтерфейсі setup.ru потім клацає на кнопку «трафік з контексту» та інтернет канал продажів і залучення клієнтів заробив.

До речі, у [email protected] немає навіть особистого сайту, або він не в індексі пошуковиків. Хоча його мило стоїть на деяких сайтах, які він нібито просуває. Якщо говорити про setup.ru, то швидше за все не буде у вас копіпаста на сторінках, якщо ви тексти через інтерфейс будете замовляти (в планах через півроку). Не буде у вас так само і простирадлом тексту, які вам все ще можуть наліпити афрооптимизаторы — структура шаблонів від одних з лідерів цього ринку просто не допустить :).

Якщо знову поговорити про маркетинг, то такий продукт дуже затребуваний для великої аудиторії. Вже таксисти в Москві за розмовою запитують, які посилання на свої сайти краще купувати, щоб бути в топі (цю історію мені розповіли білоруські ЅЕОшники, коли стояли в пробках на таксі і про щоб скоротати час, треба було поговорити про щось). Того ж таксисту нема чого думати про те, як зробити сайт і як його просувати. Як зробити сайт — ви вже зрозуміли. Як просувати сайт — це

За перший місяць роботи сервіс залучив понад 5000 користувачів (знову про маркетинг ? ).

  • створити сайт можна всього за хвилину, буквально в два кліка
  • можливість вибору з більш ніж 5000 дизайнів для різних сфер бізнесу
  • безкоштовно домен другого рівня
  • в подарунок дається просування сайту по низькочастотних запитах

Зовсім скоро буде запущена інформаційна поштова розсилка про створення, просування, дизайн і юзабіліті сайтів, яка буде орієнтована на широке коло користувачів (в тому числі і вищеназваних таксистів). Вже визначені теми перших випусків, вони зачіпають найбільш актуальні моменти, пов’язані з створенням сайтів, маркетингом і деякими технічними моментами.

Шановна широка аудиторія — це інструмент створення сайтів для залучення інтернет аудиторії в бізнес зроблений і розвивається спеціально для вас.

Ще одна родзинка, яку хотілося б відзначити — це планований обмін тизерами між сайтами, зробленими за допомогою setup.ru. Тобто схожі за тематикою сайти можуть обмінюватися трафіком і таким чином збільшувати свою сумарну платоспроможну аудиторію.

І до купи — інтерв’ю з керівником проекту Setup.ru — Анаром Бабаєвим.

*Публікація була оплачена рекламодавцем

Терехов.

Відео сьогодні про Setup.ru.