Цікава ідея сервісу відгуків про інтернет магазинах

601

Спонсор поста – cobalt-forum.ru клуб Шевроле Кобальт, який відмінно підійде для початківця блогера або вебмайстра!

Не можу сказати, що спалю тему. Але сам механізм копіпаста західних сервісів з адаптацією під рунет буде жити до тих пір, поки ми захід не наздоженемо. Так що поки є можливість — копіпаст їх ідеї і рерайтим під рунет. Якщо все складеться вдало — буде профіт. Навіть якщо профіту не буде — все одно корисний досвід залишиться. Це теж результат.

На виставці InternetWorld мені вдалося поспілкуватися з дядьком Andrew Mabbutt. Вже не знаю истнности його британського походження, але дядькові під полтинник і він в темі інтернет маркетингу. До речі кажучи, дуже цікава особливість. У нас середній вік інтернетчиків близько 30-40 років. У «них» 40-50. Відразу видно наскільки ми відстаємо. У них все почалося раніше, тому і середній вік інтернетчиків більше.

Суть роботи цього сервісу(посилання в кінці посту дам). Є інтернет магазини, у яких є покупці. Є Google, в якому потенційні покупці можуть знайти сторінки цього інтернет магазину по певних запитах…

Я думаю, ви всі прекрасно розумієте, що мало просто з’явитися в результатах пошуку, треба ще й домогтися переходу c SERP. І тут починають працювати фрагменти, титли, які впливають на CTR.

У google є ще й review (для інтернет магазинів), від яких так само залежить CTR (дивимось скріншот).

Цікава ідея сервісу відгуків про інтернет магазинах

Чим же мені похвалився Андрійко на своєму стенді. А ось чим. Власники інтернет магазинів платять Андрійкові гроші. Як тільки Андрюша гроші отримує, він просить у інтернет магазинів базу кастомеров (покупців). Після цього Андрійко автоматизовано або полуавтоматизированно (не суть) опитує покупців про те, наскільки їм сподобалося купувати товари в даному інтернет магазині. Тобто Андрюшин сервіс збирає відгуки.

Природно, відповідають не всі. Але і без цього відгуків вистачає. Далі ці відгуки збираються, обробляти, і десь викладаються, швидше за все в паблике. Здавалося б, чим Андрійкові заробляти, а точніше відпрацьовувати гроші власників інтернет-магазинів.

Далі цитата: «Мій сервіс настільки трастовий в очах google, що він вірить усім відгукам з мого сайту і використовує їх в результатах пошуку». Якщо подивитися на зірочки з скріншота — то це справа рук в тому числі Андрюшиного сервісу. Як вам ідея взагалі?

Я у нього тут же запитав — ви в рунет підете? Він сказав що їм поки що нецікаво. Але тут же додав: «Ти можеш зробити копію мого сервісу в рунеті і почати заробляти на ньому гроші. Я буду тільки радий».

Здавалося б ідея і дуже навіть непогана. Але сама по собі ідея нічого не варта. Якщо прикинути витрати на розробку, то вони дуже немаленькі. Я говорю не стільки про гроші, скільки про час і команду. Для цього сервісу потрібна невелика, але команда. Якщо у вас така команда є і ви готові взятися — з задоволенням підключити.

Ще нюанс — Андрійкові не шкода поділитися ідеєю. Він прямо так і сказав — копіюйте мій сервіс під рунет, я буду тільки радий. До речі сам сервіс — feefo.com. У сервісу навіть блог є feefoblog.com.

Дивимося, пробуємо, реалізуємо і радіємо.

Терехов.

Постової — як ми пишемо інтернет магазин на php.