Додаткові способи монетизації ресурсів

799

Спонсор посту — виділені сервери від 49 USD c моментальним сетапом.

Є у вас сайт. Тематика, скажімо конкурентна, з одного боку, з іншого розрахована на масову аудиторію. Рекламодавці є, але вони вже наїлися лічильниками відвідуваності ресурсів з великими цифрами і ефектом у вигляді результату, за який рекламодавець явно не став би платити. Одна справа циферки, інша справа трафік.

Далеко ходити не треба, якщо звернутися до друзів фармацевтам або до веб-майстрами, які працюють з трафіком, то вони можуть розповісти, що під кожен лендінгем, на який збирається трафік, в залежності від тематики вішаються ті чи інші промо залежно від тематики трафіку, який на цих лендингах через промо партнерок монетизують. Все просто і зрозуміло.

Повертаємося. Сайт у вас є. У пошуку видно. Трасти та інші пузомірки є. Тематика теж є. Чому б цим не скористатися, настворювати лендингов за тематикою, набити їх посиланнями і дістати пошукового трафіку. Далі цей трафік розподіляти всередині ж свого ресурсу, а над внутрішніми посиланнями на інші сторінки повісити рекламку того чи іншого рекламодавця. Я про я впевнений: якщо пошуковий трафік, то по ній будуть клікати і як наслідок її будуть купувати.

По суті справи, таким чином ви таргетируете аудиторію на вашому сайті і мало не таргетинг рекламодавцям даєте. Якщо піти ще далі, коли трафік буде обчислюватися десятками тисяч, то можна і реалізувати систему націлювання і продавати кліки. Але це вже вищий пілотаж.

У чому зацікавленість рекламодавця? Так в отриманні якраз живих користувачів. Спеціально під такі лендінгем ви можете зробити окремий шаблон, який буде оптимізовано під рекламодавця. В кінці концевъ контекст туди можна повісити і не паритися.

Кілька корисних посилань на публікації з блогу на цю тему:

Внутрішня оптимізація з точки зору математики

Внутрішня оптимізація wordpress блогів — якщо у вас блоґ на wordpress, то стаття буде дуже в тему. Та й взагалі стаття в тему.

В цілому стаття як розкрутити сайт — теорія і трохи практики.

Покупка посилань з сайтів

Посилання для просування доведеться отримувати або купувати. Купувати швидше. Де їх можна придбати?

Sape – найбільша посилальна біржа рунета. Там можна дуже продуктивно купувати посилання для просування сайтів і підняття ТІЦ, а так само заробляти на продажу посилань зі своїх сайтів. Рефералам розповім деякі способи і власні фільтри для підняття Тіцу. До речі, можете подивитися фоторепортаж з офісу sape.

Мої мануали по закупівлі посилань в sape і за закупівлю посилань в articles.sape.

Покупка посилань з блогів

Посилання з блогів (правильні посилання) миттєво потрапляють в індекс і дають дуже хороший результат в Google.

Blogun – найбільший в рунеті сервіс реклами в блогосфері, на базі якого знаходиться величезна кількість блогів на самих різних блогплатформах: ЖЖ, Ліру, Блогспот, СтенЭлоне, блоги Mail.ru та інші.

Rotapost – класна біржа рекламний постів, прес релізів і постових. Останнім часом користуюся виключно їй для пошуку оптимізаторів для продажу постових зі своїх блогів, а так само використовую її для масової купівлі постових в живих людських блогах, посилання з яких працюють (пруфлінк).

!Рекомен прочитати як вибрати блоги для покупки постових з моїми практичними порадами.

Gogetlinks – топова біржа посилань «назавжди» з одноразовою оплатою. Можна заробляти на продажу посилань зі своїх сайтів, а можна купувати на інших для просування. До речі кажучи, дуже ефективно для підняття позицій в яндекс для власних проектів із далекими перспективами.

Miralinks – краща біржа розміщення статей «назавжди» з одноразовою оплатою. В біржі зібрані тільки якісні майданчики. Заробляйте на розміщенні статей і паралельно наповнюйте свій сайт якісним контентом.

MainLink – одна з перших бірж посилань в рунеті, яка до цих пір знаходиться в числі перших за якістю сервісу і кількістю пропонованих сайтів для купівлі посилань. Також в цій біржі можна продавати посилання зі своїх сайтів.

Автоматизація просування

Ви можете віддати просування вашої оптимзировнной сторінки сервісів автоматизованого просування.

Seopult – найперша автоматизована система просування сайтів в рунеті, яка володіє більшою частиною ринку на сьогоднішній момент.

Webeffector – простий інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, вартість просування від 1 рубля в місяць за ключове слово.

Rookee – основний інструмент оптимізатора, основною фішкою якої є можливість створення власних стратегій просування і заробітку на них.

Megaindex – система автоматизації просування, яка в першу чергу орієнтована на пошук працюючих донорів. Крім того, в системі реалізована аналітика для наочної ситуації «життя» сайту в пошукових системах.

Пробуйте, працюйте, експериментуйте, а я поки що пішов лендінгем для блогу клепати.

Терехов.

Постової — цифровий підпис.

Відео сьогодні про веселі добрі приколи.