13+13 або 26-го стало 26-ть

524

Ну якось так назвемо пост. 26=13+13 – дві чортових дюжини. Багато подій відбулося за рік, хороших і не дуже. Тим не менш, це все одно свято. Вчора за 20 хвилин до опівночі я ще був у дорозі приблизно в 50 кілометрах від будинку. Сенсу «потрошити кишки» понтиаку не було, топити газ нижче підлоги тим більше, тому спокійно написав про це в тві під час руху з айфончега і поїхав собі далі. А опівночі став розриватися телефон – в основному дзвонили родичі, правда до них «примазався» Андрій Гусаров з сонячної Білорусі.

Потрапив додому, зустріла і особисто привітала дружина. Ну а потім я відкрив браузер з твіттер клієнтом і збився з рахунку від привітань, відправлених через тві. Велике спасибі вам, твиплы. Сьогодні відкрив аську і вікно повідомлень розривалося. Спасибі вам асько-піпли.
Приємно був здивований топіки раз і два з привітаннями на вебмастерских форумах. Спасибі вам, форумчани. Як показує швидкий статистичний аналіз привітань, від людей з онлайну привітань було більше, ніж від людей з оффлайна. Це радує з тієї точки зору, що все ж більше часу я проводжу і працюю в онлайні, так і профіту звідти більше. Крім того, з оффлайном в моєму житті практично покончены, це було і є перший тиждень, коли наді мною немає недрукарських принтерів і неотправляющихся електронних листів. Гуд бай оффлайн – це напевно мій найголовніший подарунок, просто я його особливо не афішував.

Ще кілька приємних подарунків, які можна притягнути за вуха до дня варення – це додавання блогу як і захист кандидатської дисертації. Це такі не зовсім матеріальні подарунки, які мають високу цінність в цілому життя і для роботи. Це подарунки, які я зробив сам собі і від яких отримую задоволення.

Ще раз величезне спасибі всім за привітання, окремо дякую за особисті привітання по телефону (не хочу нікого «палити», крім Гусарова, але ви знаєте, що я особисто вам дуже вдячний).

Планів попереду повно. Все обмежується лише часом і продуктивністю праці. Кількість часу і швидкість його течії ми змінити не зможемо, а от продуктивність праці повністю в моїх руках. Напевно, ще одним із подарунків самому собі є книга «Бізнес без забобонів» від 37signals. Думаю, за вихідні «проковтну» її і зроблю «апргрейд» всередині себе. Ну а поки доробляємо заплановану на сьогодні роботу і гоу хоум відзначати днюху.

Ще раз спасибі, Терехов.

Постові сьогодні відпочивають, а от в якості відео моя одна з улюблених філософських пісень групи Кафе — вік. Щиро рекомендую прослухати, переглянути і зарядитися філософським позитивом.