7 травня 2011

741

Верхній піар сьогодні — грамотна індексація сайту в пошукових системах Яндекс, Google та інших.

Напевно пост з категорії оффтопа, але дочитавши до самого низу ви зрозумієте суть.

7 травня — це мій дуже великий і дуже професійне свято — день радіо. І не тільки мій. До речі кажучи, в цьому році вже цілих 5 років як я випустився зі стін рідного Рязанського державного радіотехнічного університету.

Є дві великі традиції. Перша. У ніч з 6 на 7 травня всі бажаючі збираються біля стін університету щоб зустріти це свято. З кожним роком традиція набирає обертів і народу стає все більше і більше. Я думаю, що в цьому році буде ще більше.

Так само стало доброю традицією присутність і участь на цьому заході, яке в народі висвітлили «Хресний Хід», всього вищого керівництва Вишу: ректор, проректори, декани факультетів, завідувачі кафедр.

Друга. 7 травня випускники з усієї країни і навіть з інших країн приїжджають в Рязань, щоб зустрітися з одногрупниками, друзями і знайомими, згадати студентські роки, попити міцних напоїв, скупатися парковском ставку. Дуже приємно бачити, як 60ти літні діди приходять в парк і зустрічають там своїх знайомих і друзів.

І звичайно ж, це велике свято для студентів і викладачів, які навчаються і працюють у Вузі. Тільки в цей день викладачі можуть тусуватися разом зі студентами, «піднімати келихи» за загальне праве діло, прощати заборгованості, ставити заліки автоматом. Ну а випускники укладають ділові угоди, домовляються про співробітництво й згадують, кого більше любила перша красуня з потоку.

Є один історичний нюанс. Юридично радіо винайшов Марконі, а хронологічно раніше це зробив Олександр Степанович Попов зробив це на рік раніше 7 травня в 1895р. У Росії 7 травня визнаний офіційним святом в 1945р. Російським людям немає особливої різниці на юридичну крапку питання, головне що першим це зробив наш російська людина і у нас є цей чудовий свято.

В цьому році особливо пощастило, так як 6 травня — це п’ятниця, а 7 травня — субота, так що брава радіотехнічна дружина розгуляється в парку за ВУЗом на славу. І цьому не будуть заважати ні правоохоронні органи, ні жалісливі бабусі, так взагалі ніхто інший. Що найцікавіше, переважна більшість бізнесменів та чиновників міста — випускники нашого Вузу і швидше за все відзначаться 7 травня поряд з ВУЗом.

Рік тому я переїхав в нову квартиру і стіни РГРТУ видно у мене з вікон. Це сильно полегшує присутність на хресній ході, а так само повернення додому за північ, коли громадський транспорт вже не ходить. Та й 7 травня недалеко додому буде йти. Думаю найцікавіше буду постити в твіттер.

А взагалі, подивимося на кількість трафіку, якого, швидше за все, найбільше буде з гугла, так як не факт, що яндекс встигне відправити цей пост видачу. Подивимося.

Терехов.

Відео сьогодні як це було вночі в 2008р