Айфончики кавиарчики із золота купити/продати/заробити

617

Конкуренція в цій темі в пошуку зараз низька. А сильних світу цього, яким для іміджу треба таку брязкальце — повірте, їх вистачає. У нас в країні криза? Долар росте? Покупцям цих залозок (цільової аудиторії) пофіг на кризу і на курс долара, а так само на вартість нафти, індекс Доу Джонса та інших біржових показників. Для них вартість даної золотий брязкальця відповідає як для нас сходити в кіно на місця для поцілунків — буденність загалом.

Статистика показів

Айфончики кавиарчики із золота купити/продати/заробити

У видачі яндекса всяка хрень — ніша не зайнята

Айфончики кавиарчики із золота купити/продати/заробити

Ківорди, за якими йдуть реальні продажі

*дані надані партнерською програмою MaxTrust.ru

 • телефон кавіар
 • золотий iphone 4s
 • caviar iphone
 • золотий телефон
 • самий крутий телефон із золота
 • тел айфон 5
 • найдорожчий телефон у світі
 • елітні телефони
 • золотий айфон

Як заробляти на продажу

Оффер (кінцевий інтернет магазин), де купують ці золоті айфони знаходиться за адресою http://iphone-caviar.ru/. Там є і свій супорт, і call-центр і так далі, все що потрібно. Ваше завдання, налити туди трафіку або кажучи загальнодоступним мовою — привести платоспроможного покупця, який зробить покупку.

У мене відразу була ідея скопипастить повністю сайт магазину і як просувати свій — свої сайти завжди краще просувати ніж чужі. У мене навіть програміст цей копіпаст зробив по-швидкому. Але як сказали мені Слава, замовлення з цих копипастных шопів не будуть зараховуватися партнерам, відповідно ви залишитеся без партнерської винагороди у 6-9к рублів з одного продажу. Мало того, це заборонено, так як по суті справи буде заважати просуванню основного оффера, так що так робити не треба.

Але можна поступити по-іншому, набагато простіше. Наприклад у вас є гарний домен зразок caviariphone.ru. Цей домен можна «припаркувати», тобто зробити так, щоб за адресою даного домену показувався сам оффер. Для цього треба додати ваш домен в особистому кабінеті в партнерці, а потім зробити нехитрі маніпуляції в панелі реєстратора.

Айфончики кавиарчики із золота купити/продати/заробити

Увага — спам заборонений

Що ще заборонено

 • Заборонено при використанні контекстної реклами використовувати в якості ключового слова назва бренду «Caviar»
 • Заборонено ставити реферальні посилання у відгуках під офіційними прес-релізами Caviar
 • Якщо ви використовуєте трафік email — ви зобов’язані виключити з бази передплатників, у разі якщо офер передає нам таку інформацію по цьому підписувачу.
 • Заборонено створювати інтернет-магазини CAVIAR, в тому числі копіювати сайт caviar
 • Як ми мабуть, PPA/PPL партнерки накладають жорсткі вимоги, але тим не менш дотримуючись їх все одно можна непогано конвертить трафік в гроші.

  Що ще добре працює для видобутку трафіку і його конвертації в ніші золотих ифончиков.

  Огляди та прес-релізи

  По всяким запитами типу «золотий айфон огляди» можна знайти багато цих оглядів у видачі яндекса. До речі так, раджу орієнтуватися на яндекс, в гуглі конвертабельного трафіку майже немає.

  Найкращий приклад — це стаття на Forbes.ru. Зверніть спочатку увагу на коментарі — вони живі і є в принципі, значить огляд мав живі перегляди.

  Зверніть увагу на реф посилання:

  • http://www.caviar.perlapenna.com/ru/?entranceId=3733_6
  • http://www.caviar.perlapenna.com/ru/collection/?entranceId=3733_6#!/PotenzaOroBianco/
  • http://www.caviar.perlapenna.com/ru/collection/all?entranceId=3733_6

  Форбс штука крута, тому вони працюють через подібні рефки. У MaxTrust реф посилання мають наступний вигляд.

  Посилання на каталог товарів:

  • http://www.iphone-caviar.ru/ru/collection/all/?entranceId=1362_0_1062
  • http://www.iphone-caviar.ru/ru/collection/?model=PotenzaOro&entranceId=1362_0_1062
  • http://www.iphone-caviar.ru/ru/collection/?model=SignoreLussoLE&entranceId=1362_0_1062
  • http://www.iphone-caviar.ru/ru/collection/?model=SignoreOroLE&entranceId=1362_0_1062

  Посилання на оффер зі своїм ID

  • http://iphone-caviar.ru/?entranceId=1362_0_1062

  Як знайти каталоги прес-релізів, дуже докладно описав Михайло Шакін. Ви можете як «спамити» прес-релізами зі своїми рефками або посиланнями на свій припаркований домен, так і рухати додатково свій домен.

  Пам’ятається бачив у видачі групи і сторінки VK по таким запитам. Зараз щось не знаходжу, але звідти теж можна зливати трафік. Щодо успішності конверта не скажу — треба пробувати. Ну і звичайно є контекстна реклама в VK. Щодо конверта теж не скажу. Треба пробувати знайти цільову аудиторію.

  Прес-релізи, до речі, можна розмістити і через нас — b2blogger.com. Через нас же, приміром, можна гарантовано розмістити його на топових новостниках, наприклад сайті Інтерфаксу, я особисто підписував договір з ними як директор B2Blogger.

  Коментарі проти інших Luxury телефонів

  Є інші категорії Luxury телефонів, наприклад Vertu. Дорогі і менш функціональні телефони. Є ресурси з Vertu трафіком. Можна протиставити їм Caviar, так як народ, який знайшов ці огляди потенційно «підігрітий» для купівлі подібних гаджетів за великі гроші. iPhone однозначно перемагає Vertu по функціональності — це без варіантів.

  Наприклад вийшла новина про те, що Nokia продає Vertu — http://www.bfm.ru/news/2012/06/14/nokia-zakljuchila-soglashenie-o-prodazhe-vertu.html. Там можна залишити коментар. І ссилочку свою увіткнути.

  Просування лендингов і «прокладок»

  Список «живих» запитів, за якими були продажі, я вище виклав. Берете свій сайт/блог/співтовариство/групу VK і тд, оптимізуєте і просуваєте за даними запитам. По НЧ і СЧ конкуренції взагалі немає, топ 1 і трафік ваш, нехай і малий в абсолютній кількості, але він буде ваш. Не забудьте про гарний фрагмент, а так само простежте за коментарями. Про фрагменти добре написано у Олени Камськой.

  Email маркетинг

  Якщо ваш дядько власник автосалону мерседесів, то стопудово у нього є база emailов власників мерседесів. Розішліть прес релізи за милу з пропозиціями купити Caviar айфони і не забудьте вказати посилання на власний припаркований домен. В якості інструменту email маркетингу можна використовувати unisender.

  З темою email маркетингу я знайомий не сильно, але Слава з Maxtrust запевняє, що тема реально робоча і працює.

  Арбітраж трафіку

  У промо матеріалах доступні тизери. Де купувати трафік? Тут треба пробувати різні тізерки. І так само треба намацувати таргет.

  Однозначно можу сказати, що лити трафік з тизерів треба не на кінцевий оффер або свій припаркований домен, а через прокладку. Прокладка — це сторінка за прикладом того ж прес релізу. Можна до речі лити трафік на свої прес-релізи, але краще це робити на спеціально оптимізовані сторінки з оглядами і відгуками, де не буде «зайвих» елементів у вигляді сайдбаров інших сайтів.

  За словами Слави дуже хороший конверт трафіку з діректа, як безпосередньо на оффер (свій домен припаркований), так і через прокладку. При цьому заборонено використовувати в кеях слова «кавіар» та інші похідні бренду. Треба креативити. Выделаться з натовпу, — каже Слава.

  Банери на своїх сайтах

  У промо матеріалах MaxTrust доступні банери. Де їх розміщувати? Там, де є цільова аудиторія. Якщо зможете, замовте або намалюйте свої унікальні банери, конверт повинен зрости.

  Конкурс від MaxTrust

  Річний конкурс від MaxTrust! Партнер, чий сумарний оборот по врученим моделям за офферу Caviar в період червень-липень (01.06.12-31.07.12) цього літа буде максимальним,отримає у подарунок ексклюзивний золотий iphone Caviar Potenza Oro.

  Айфончики кавиарчики із золота купити/продати/заробити

  Для того щоб заробляти більше рекомендую уважно прочитати про цільової аудиторії покупців Caviar у спеціальній гілці форуму.

  Виграй золотий айфон і опинишся на його місці разом з нею

  Айфончики кавиарчики із золота купити/продати/заробити

  З чого почати

  Я почав з паркування домену. Зараз готуємо текст для релізу через b2blogger.com і будемо його качати в пошуку. Ну і пару сторінок на різних сайтах під запити зі списку вище. Подивимося на конверт.

  Ну і наостанок, чому

 • Найвигідніша партнерка під iphone трафік 9% комісія, високий середній чек.
 • Нова незайнята ніша (поки ще).
 • Ніша Luxury — це завжди стабільний дохід, криза не впливає на багатих людей
 • Maxtrust надійна партнерська мережа, дуже хороше ставлення до партнерів — практично любов! виплати кожен день, постійні нові промо, ми реально працюємо і працюємо!
 • Форум http://forum.maxtrust.ru/ — багато корисної інфи по заробітку в тому числі і за caviar
 • Я цих хлопців з MaxTrust знаю вже більше року, бачив як вони розвиваються і можу з упевненістю сказати, що вони стабільні і надійні, а їх плани йдуть далеко вперед. Вдалого заробітку.

  Терехов.