Пятничні тіпси про ретвіти постів

574

П’ятничні тіпси підтримує Комплексна Розкрутка Сайтів

Підказали тут в твіттері розповісти про цицьки, краще назвемо їх типсами. Дякую за ідею, підтримую, тільки цицьки доведеться пов’язувати з твіттером, який нещодавно, до речі кажучи, почав тестувати twitter analytics.

Почнемо з передісторії: навіщо проганяти по закладках сторінки, на яких ви купили посилання в sape наприклад). Навіть у п’ятницю розумні хлопчики і дівчатка дадуть відповідь: для того, щоб привести за ручку пошукового робота, щоб той заново «просканував» сторінку і відніс скан в кеш пошукової системи. А в цьому кеші вже буде куплена посилання, яка почне працювати швидше, ніж чекати, коли його величність пошуковий робот, у якого і так вистачає роботи, прийшов і зробив це сам. Думаю тут все зрозуміло.

Але інтернет, як виявилося, не стоїть на місці і закладки майже померли. З одного боку, вони всі під АГС і переставали передавати посилальну вагу. З іншого боку, приганяти пошукових роботів за допомогою них все ще виходить (або виходило), давно не перевіряв. Та й це передісторія була, до речі.

Подальшим розвитком цієї «ідеології» став обмін постовими і трафіків. Постовими змінюватися, пам’ятаю, було здорово з чарівною блондинкою. Вже дуже у неї траст хороший, і змінювалася вона охоче. Постові-постовими, все це звичайно добре, але ще цікавіше змінюватися трафіком. Це вже наступна щабель.

Суть обміну проста: пишеш пост, посилаєшся на іншого блогера, на один з його останніх/найбільш корисних постів і залишаєш можливість своєї аудиторії ознайомитися з корисними матеріалами – збільшуєш трафік блогера і ступінь задоволеності своєї аудиторії новою інформацією.

Як правило, блогер, побачивши це справа, в одному з наступних постів зробить вам відповідь презент у вигляді посилання з рекомендацією одного з ваших постів. Автоматизувати цю справу (відстеження згадки вас в інших блогах) легко і просто. У мене це зроблено в футері. Як це зробити, прочитайте у Михайла Шакіна (ось так і ми змінюємося трафіком).

Пятничні тіпси про ретвіти постів

Йдемо далі. Що таке ретвіти – я думаю ви знаєте. Ретвіти крім функції анонсування інформації та залучення трафіку дуже добре працюють в плані індексації. Не раз помічав, що після анонсу своїх постів в твіттер через кілька хвилин вже знаходив їх в google по заголовку поста.

Все ж зупинимося детальніше. Є блогер А, є блогер Б. У кожного з них є свої твіттер акаунти. Блогер А написав пост, в якому послався на блогера Б. Блогер Б отримав посилання на свій пост. Якщо блогер Б зробить ретвіт поста блогера А, то крім прискорення індексації посилання на свій блог він швидше за все отримає і переходи, які з цим ретвитом тільки збільшаться. Іншими словами, блогер Б за допомогою ретвіти побічно рекламує свій блог. Ще треба дописати – ненав’язливо. А ненав’язлива реклама – це є гуд, і я думаю ви зі мною погодитесь.

Я сподіваюся зрозуміло пояснив. Якщо раптом щось незрозуміло, задавайте питання в коментарях. А взагалі сьогодні один з тих днів, про який можна сказати приблизно так: я довго до нього йшов, що просто не міг не прийти. Вдалих вихідних.

Терехов.

Відео сьогодні про менеджерів з ленинградов, так, я хочу співати цю пісню.

Постової — басейн для дачі.