Участь у SEOConference 2011 нахаляву

576

Можливо заголовок досить гучний, але під халявою мається на увазі саме можливість не сплачувати грошові кошти, а за виконанню тих або інших дій отримати безкоштовний інвайт на конференцію, де буде ну дуже багато всього цікавого: і гуглоиды, і яндексоиды, і топи галузі рунета, і закордонні колеги (програма конференції). Укупі з безкоштовними сніданками, обідами та вечерями, тру ЅЕОшной-вебмастерской атмосферою буде дуже і дуже пізнавально (пруфлінк).

Крім того, ви встряхнетесь, з іншого ракурсу подивіться на свої поточні завдання і швидше за все результативність з продуктивністю стрибнуть вгору. У мене принаймні так.

Тепер про «халяву». У вас напевно є твіттер. Якщо немає — саме час його завести. Знаходимо офіційний твіттер конференції @orgSC2011. Фолловим його, щоб бути в курсі всіх подій і акцій, які протягом 14 днів, які залишилися до конференції, там будуть анонсуватися.

Для участі в миниконкурсе робимо ретвіти повідомлень офіційного твіттера SEOConference.ru. 21 вересня найактивнішому ретвитерасту адміністрацією SEOConference буде урочисто вручено інвайт на конференцію. Додам, що від себе особисто я так само готовий вручити найактивнішому ретвитерасту сувенір вебмастерской тематики. Якщо ви вирішите брати участь в конкусе, відпишіть на всяк випадок в коментарях до даного посту, щоб потім було простіше знайти вас.

Ще раз покроково:

  • знаходимо акаунт orgSC2011 і фолловим його
  • Стежимо за анонсами і робимо ретвіти повідомлень
  • 21 вересня будуть підведені підсумки самого активного користувача.
  • обов’язково використовуємо хештег — #seoconf

Я ці ретвіти до речі теж буду робити.

Тепер трохи про Казані. Я прилітаю в Казань 28 вересня близько 12 години дня. Потім розвантаження, заселення і швидше за все поїду відразу в ItPark пофоткать підготовку до конференції, зустрітися з доповідачами і погуляти по Казані. Якщо у кого є бажання зустрітися і поспілкуватися, велкам.

До зустрічі на SEOConference.

Терехов.

Постової — Зовнішня оптимізація.

Відео сьогодні про Казань.